Depiliacijai

MOOM yra natūralių, cukraus pagrindu sukurtų depiliacijos priemonių pradininkė. Šios 100% natūralios depiliacijos priemonės sukurtos daugiau nei prieš 20 m. tam, jog kiekvienas, naudojantis įprastas depiliacijos priemones, turėtų galimybę išbandyti kai ką visiškai nauja.

Skutant nepageidaujamus plaukelius ar naudojant depiliacinius kremus, plaukeliai tėra nuskutami, dėl ko jie greitai atauga.

Net jei depiliacinis vaškas išrauna nepageidaujamus plaukelius su šaknimis, jis neabejotinai žaloja odą, be to vašku atliekama depiliacija yra nepaprastai skausminga. Po depiliacijos vašku, pažeistai odai reikia gydomojo kremo. Tuo tarpu, MOOM depiliacijos priemonių sudėtyje yra eterinių aliejų, pasižyminčių antiseptinėmis ir skausmą malšinančiomis savybėmis, dėl ko atlikus depiliaciją MOOM priemonėmis, odai nereikės papildomo kremo. Depiliacija cukrumi yra švelnesnė nei vašku, ji nedirgina ir nežaloja odos, be to, atliekant depiliaciją cukrumi pašalinami plaukeliai, kurie ataugdami neįauga į odą.

Pasirinkus MOOM depiliacijos priemones, viršutinis odos sluoksnis nebus žalojamas skutimosi peiliukais, šalinant nepageidaujamus plaukelius nebereikės naudoti vaško, alkoholio ar kitokių kenksmingų ar odą dirginančių ingredientų.  MOOM nedirgina odos, gi atvirkščiai šios natūralios depiliacijos priemonės drėkina ir glotnina odą, nes MOOM susideda TIK iš cukraus, citrinos sulčių, ramunėlių, arbatmedžio eterinio aliejaus ir vandens. Su MOOM pašalinsite nešvarumus ir negyvas odos ląsteles nuo odos paviršiaus, ko pasėkoje kiekvieną kartą naudojant MOOM oda taps minkštesnė ir glotnesnė. MOOM depiliacijos priemonės nenuplėšia plaukelių, o šalina juos su šaknimis.

MOOM yra hipoalergiška, joje nėra jokių sintetinių kvapų, cheminių ar dirbtinių medžiagų. 

MOOM depiliacijos juostelės pagamintos iš standžiai išsaustos medvinės, jos yra plaunamos ir yra daugkartinio naudojimo.

Kaip žinoma, ne viskas, kas yra natūralu, tinka mūsų odai. Juk net ir natūralūs produktai, savo sudėtyje turintys tokių ingredientų, kaip, pavyzdžiui alkoholis, neabejotinai sausina ir dirgina jūsų odą. Tuo tarpu, MOOM susideda tik iš šių gydomųjų savybių turinčių ingredientų:

Ramunėlių - gėlių, nuo neatmenamų laikų garsėjančių savo savybėmis, pasižyminčiomis raminamuoju, antialerginiu ir regeneruojančiu poveikiu;

Cukraus - naudojamo dėl jo, kaip medžiagos, rišlumo bei lipnumo. Be to, cukrus yra dar ir natūralus konservantas;

Citrinos -antiseptiko, palaikančio gyvybingumą, greitinančio cirkuliaciją bei turinčio šildomųjų savybių; 

Eterinių aliejų - pasižyminčių antiseptinėmis, priešgrybelinėmis, antibakterinėmis ir skausmą malšinančiomis savybėmis;

Natūralaus vandens, kuris yra MOOM depiliacijos priemonių pagrindas.  

MOOM depiliacijos priemonės yra 100 % natūralios sudėties, sertifikuotos ekologiškos.

Skaityti daugiau