home

Tirpstantis citrininio pyrago sviestas

20,00 €

  • 100 g

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (4)

Padenkite savo kūną braziliškojo kreminio murumuru sviesto, nerafinuoto taukmedžio iš Ganos, chalvos su kakavos užuomina aromato cupuacu sviesto ir palmių aliejaus sluoksniu, apšlakstyto gaiviomis citrusų natomis...

Lengvai tirpstantis, tirštos sviestinės, tarsi suspaustų putėsių, konsistencijos, gaivaus aromato, tobulos sudėties rankomis išsuktas kūno sviestas.

Gaivaus citrinų aromato (žinomo ne kaip oro gaiviklių ar indų ploviklio, o išties šviežio citrininės žolės, citrininio imbiero kvapo).

Citrininio kūno sviesto sudėtyje gausu braziliškųjų murumuru ir cupuacu bei nerafinuoto taukmedžio sviesto, tuo tarpu pilną šio rankų darbo produkto sudėtį peržvelkite apačioje - tegu ji kalba už mus.

Pasitepus odą šiuo sviestu, oda išlaiko citrininės žolės su imbiero užuomina aromatą, o dėka medžių sviesto, kurio kreme yra daugiau nei 60%, oda lieka švelni ir minkšta.

Nerafinuotas cupuacu sviestas gaunamas iš Brazilijos drėgnose laukinėse amazonių džiunglėse augančio Theobroma grandiflorum medžio, giminingo kakavmedžiui, vaisiaus sėklų.

Cupuacu vaisius yra priskirtas prie „super vaisių" kategorijos. Tai Brazilijos (nerafinuotas cupuacu sviestas) atsakas Afrikai (nerafinuotas taukmedžio sviestas) :)

Tiek sudėtyje esantis palmių aliejus, tiek nerafinuotas cupuacu, murumuru ir taukmedžio sviestas išgauti tradiciniu būdu, kaip prieš tūkstantį metų, nenaudojant tirpiklių, cheminių konservantų.

Sviestas yra išgautas iš natūralioje aplinkoje užaugusių augalų. Tai reiškia, kad medžiai yra ne specialiai auginami, bet užaugę laukinėje gamtoje. Kiekvienas laukinėje gamtoje išaugęs augalas yra nepakartojamas - individualus yra ir jo amžius, ir istorija, ir gyvybės galia. Laukinėje gamtoje, į kurią nesikiša žmogus, išgyvena tik patys stipriausi augalai. Iš čia jų beribė gyvybinė galia ir produkto kvapo unikalumas.

Daugumai girdėtas žodis "lanolinas" yra kilęs iš lotynų kalbos ir reiškia "vilnų riebalus" (lana oleum). Jis apsaugo avių odą ir vilną nuo bet kokių klimato pasikeitimų - ir alinant Australijos karščiams, ir tvyrant drėgmei bei pučiant žvarbiam Anglijos vėjui.

Cupuacu sviestas pasižymi dideliu vandens absorbacijos pajėgumu, todėl jis laikomas net efektyvesne nei kad lanolinas alternatyva.

Šio kūno sviesto sudėtyje esantis murumuru sviestas pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, o nerafinuotas taukmedžių sviestas yra puikus vitaminų A, E ir F šaltinis.

Rekomenduojama. Itin drėkinantis, maitinantis. Sausos, šiurkščios, elastingumą ir gyvybingumą praradusios rankų, kūno odos priežiūrai.

Sudėtyje esantis nerafinuotas murumuru, taukmedžio, cupuacu sviestas su odą minkštinančiomis nepakeičiamosiomis riebiosiomis rūgštimis ir antioksidantais stiprina odos elastingumą, padeda apsisaugoti nuo strijų susidarymo.

Gali būti naudojamas ir sausų plaukų, jų galiukų priežiūrai.

Gaiviai rūgštaus!

 

Sudėtis orangutangams draugiškas palmių aliejus (Elaeis Guineensis), nerafinuotas murumuru sviestas (Astrocaryum Murumuru), nerafinuotas taukmedžio sviestas (Butyrospermum Parklii), nerafinuotas cupuaku sviestas (Theobroma Grandiflora), citrinų eterinis aliejus Citrus Limonum), May Chang eterinis aliejus (Litsea Cubeba), australiškojo sandalmedžio eterinis aliejus (Santalum spicatum), atlasinio kedro eterinis aliejus (Cedrus Atlantica), augalinis glicerinas (Glycerin), natūralus vitaminas E (Tocopherol d-alpha, d-beta, d-gamma & d-delta tocopherols (1000iu)) ir MEILĖ!
N

2016-12-01


Atsiliepimas, atsiųstas el. paštu: "Užsisakiau šį citrininį kremą ir likau sužavėta, būtinai ateity dar užsisakysiu!"

N

2012-07-02


Atsiliepimas, atsiųstas el. paštu: "Labai tiko ir patiko šis sviestas. Toks lengvas ir purus, beprotiškai gaiviai kvepiantis."

R

2012-06-16


Ir aš nusipirkau šį sviestuką tik pasirodžius prekyboje. Kvapas nerealus, citrusu-gaivus, oda lieka švelni, greitai įsigeria į kūną.

Daugiau komentarų

N

2016-12-01


Atsiliepimas, atsiųstas el. paštu: "Užsisakiau šį citrininį kremą ir likau sužavėta, būtinai ateity dar užsisakysiu!"

N

2012-07-02


Atsiliepimas, atsiųstas el. paštu: "Labai tiko ir patiko šis sviestas. Toks lengvas ir purus, beprotiškai gaiviai kvepiantis."

R

2012-06-16


Ir aš nusipirkau šį sviestuką tik pasirodžius prekyboje. Kvapas nerealus, citrusu-gaivus, oda lieka švelni, greitai įsigeria į kūną.

R

2012-06-13


Vakar gavau. Ir kvapas, ir konsistencija labai patinka. Dar laukia savo valandos :)

Mažiau komentarų

    Rašykite komentarą: