MOOM ®

MOOM yra natūralių, cukraus pagrindu sukurtų depiliacijos priemonių pradininkė. Šios 100% natūralios depiliacijos priemonės sukurtos prieš 20 metų tam, jog kiekvienas, naudojantis įprastas depiliacijos priemones, turėtų galimybę išbandyti kai ką visiškai nauja. Skutant nepageidaujamus plaukelius ar naudojant depiliacinius kremus, plaukeliai tėra nuskutami, dėl ko jie greitai atauga.


Net jei depiliacinis vaškas išrauna nepageidaujamus plaukelius su šaknimis, jis neabejotinai žaloja odą, be to vašku atliekama depiliacija yra nepaprastai skausminga. Po depiliacijos vašku, pažeistai odai reikia gydomojo kremo. Tuo tarpu, MOOM depiliacijos priemonių sudėtyje yra eterinių aliejų, pasižyminčių antiseptinėmis ir skausmą malšinančiomis savybėmis, dėl ko atlikus depiliaciją MOOM priemonėmis, odai nereikės papildomo kremo. Depiliacija cukrumi yra švelnesnė nei vašku, be to, atliekant depiliaciją cukrumi pašalinami įvairaus ilgio plaukeliai, kurie neįauga į odą.


Pasirinkus MOOM depiliacijos priemones, viršutinis odos sluoksnis nebus žalojamas skutimosi peiliukais, šalinant nepageidaujamus plaukelius nebereikės naudoti vaško, alkoholio ar kitokių kenksmingų ar odą dirginančių ingredientų.  MOOM nedirgina odos, gi atvirkščiai šios natūralios depiliacijos priemonės drėkina ir glotnina odą, nes MOOM susideda TIK iš cukraus, citrinos sulčių, ramunėlių, arbatmedžio eterinio aliejaus ir vandens. Su MOOM pašalinsite nešvarumus ir negyvas odos ląsteles nuo odos paviršiaus, ko pasėkoje kiekvieną kartą naudojant MOOM oda taps minkštesnė ir glotnesnė. MOOM nedirgina ir nežaloja odos, šios depiliacijos priemonės nenuplėšia plaukelių, o šalina juos su šaknimis. MOOM yra hipoalergiška, joje nėra jokių sintetinių kvapų, cheminių ar dirbtinių medžiagų. MOOM produkcija nebandyta su gyvūnais. MOOM depiliacijos juostelės pagamintos iš standžiai išsaustos medvinės, jos yra plaunamos ir yra daugkartinio naudojimo.

Šio gamintojo prekių sąrašas tuščias.