Akamuti ®

Akamuti buvo įkurta 2003 metais, tuometinei rinkai galėjusi pasiūlyti vos šešis produktus. Sakoma, kad medžio žaizdos gydo žmogaus žaizdas. Auglinės dervos ir jų produktai, tokie kaip aliejai, balzamai, vandenys - seniausios priemonės skirtos gydyti odos žaizdas, opas, nudegimus, o ir sielos žaizdas taip pat. Akamuti pavadinimas kilęs iš afrikietiško žodžio, turinčio dvi prasmes: „mažas medis" arba „truputėlis medicinos". Toks dviprasmiškas žodžio prasmės aiškinimas tik dar kartą atskleidžia medžių, kaip gamtos dalies ir medicinos sąsajas, jų tarpusavio ryšį, pasireiškiantį galinga gydomąja galia, dėl ko medžiai ir jų vaisiai yra neatsiejama Akamuti produkcijos dalis.


Šiandien Akamuti, tarsi gavusi didžiausią padėką ir pripažinimą, gali didžiuotis produkcijos gausa - geriausios kokybės „grynosiomis medžiagomis" (raw materials) ir šių medžiagų derinio, jų mišinių pagrindu pagamintais kremais, sviestais ir kitomis kūno priežiūros priemonėmis.


Atkreipkite dėmesį, jog Akamuti kremai, susidedantys tik iš natūralių grynųjų medžiagų mišinio, nėra mums įprastos konsistencijos ar baltos spalvos. Tai išskirtiniai gaminiai, kokių bent jau mums iki šiol nepasitaikė galimybės įsigyti Lietuvoje. Gaminant Akamuti produkciją nėra pasitelkiama automatizuota darbo jėga - kiekvienas Akamuti produktas nuo pat pradžios iki pabaigos yra gaminamas rankomis TIK iš natūralios kilmės ingredientų. Akamuti prekių pakuotės nepažymėtos (kol kas!) eko sertifikatu, tačiau atskiri produktai ir ingredientai, nurodyti kaip ekologiški, yra sertifikuoti Soil Association organizacijos.  


Ši produkcija gaminama nedideliais kiekiais, kad rinkai būtų tiekiama kiek įmanoma ilgesnio galiojimo laiko produkcija.


Akamuti produktai nėra bandyti su gyvūnais.

Gamintojo prekių sąrašas: Akamuti ®