Cukraus depiliacija vyrams

Bendro naudojimosi taisyklės:

Prieš naudojant MOOM neskuskite plaukelių apie savaitę arba iki tol, kol plaukeliai bus netoli pusės centimetro ilgio (tinkamas plaukelių ilgis yra labai svarbu).

Pašildykite MOOM mikrobangų krosnelėje iki ji taps skysto medaus konsistencijos. Pastatykite MOOM mikrobangų krosnelės centre ir šildykite apie 10-30 sekundžių. Priklausomai nuo naudojamos mikrobangų krosnelės galingumo, VISADA patikrinkite MOOM temperatūrą prieš pradėdami ją naudoti. MOOM niekada neturi būti karšta, nes tai gali sukelti rimtus nudegimus, maža to per karšta depiliacijos priemonė paprasčiausiai bus neveiksminga. Pašildyti MOOM jūs taip pat galite įstatę ją į verdantį vandenį, tačiau atkreipkite dėmesį, kad MOOM nebūtų apsemta daugiau nei iki pusės jos pakuotės.

Atminkite, kad VIENINTELĖ priežastis, dėl kurios reikia pašildyti MOOM yra ta, kad galėtumėte ją lengvai paskirstyti ant odos.

Nuplaukite ir nusausinkite odą (sausa oda yra itin svarbu!), pašalinkite visus nešvarumus, makiažą ar kitas kūno priežiūros priemones.

Esant karštam orui arba prakaituojant, prieš tepdami MOOM norimas depiliuoti vietas galite pasitepti pvz. vaikiška pudra.

Plaukų augimo kryptimi plonai (sulig popieriaus plonumu) užtepkite MOOM pageidaujamoje vietoje, nedelsiant ant viršaus uždėkite specialią juostelę, palikdami jos galiuką nepriklijuotą, kad galėtumėte vėliau ją nuplėšti. Atkreipkite dėmesį, jog plaukeliai, pvz. ant kojų, auga skirtingomis kryptimis.

Siekiant, kad juostelė gerai priliptų, perbraukiant prispauskite juostelę tris kartus.

Laikydami įtempę odą juostelės apačioje, su kita ranka greitu judesiu priešinga plaukų augimo kryptimi nuplėškite juostelę, laikydami ją kiek įmanoma arčiau odos.

Atminkite, jog kuo ploniau užtepsite MOOM ir kuo staigiau nuplėšite prilipusią juostelę, tuo geresnį rezultatą pasieksite.

Depiliacijos metu ta pati juostelė naudojama tris kartus. Atlikus depiliaciją ir juosteles išplovus, jas galėsite naudoti metų metus.

Jeigu netyčia užtepėte MOOM nepageidaujamoje vietoje, paprasčiausiai nuplaukite ją, nusausinkite odą ir bandykite dar kartą.

Įspėjimai:

Nenaudokite MOOM ant nudegusios, suerzintos ar pažeistos odos.

Venkite išsiplėtusių venų, apgamų ir karpų.

Prieš naudojant MOOM, visada išbandykite šią depiliacijos priemonę ant nedidelio odos ploto ir galimo rezultato palaukite keletą valandų. 

Visada prieš pradedant naudoti MOOM, patikrinkite MOOM temperatūrą. Tačiau bet kuriuo atveju, MOOM niekada neįkais ir nepasieks tokios aukštos temperatūros kaip kad vaškas.

Neteisingas/netinkamas MOOM naudojimas sukelia nudegimus, sudirgimą ar kraujosrūvas.

Jeigu jūs naudojate MOOM pirmą kartą, tam tikras odos sudirgimas galimas, tačiau tai mažės su kiekviena paskesne depiliacija bei ataugusių plaukų silpnėjimu.

Atlikus depiliaciją:

Atlikus depiliaciją, odą nuplaukite drungnu vandeniu. Jums nereikia naudoti jokių drėkinamųjų ar raminamųjų kremų. Tačiau esant poreikiui, įjautrintas vietas galima nuraminti ledo gabalėliais.

Po depiliacijos plaukai atauga po 2-8 savaičių.

MOOM juostelės yra plaunamos ir tinkamos vėl naudoti. Išskalbkite jas šiltame vandenyje ir leiskite joms išdžiūti, padėję jas lygioje vietoje. Neskalbkite juostelių skalbimo mašinoje. 

Skaityti daugiau