aliejai

Persikų kauliukų aliejus

11,50 €

  • 100 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

Naudojamas kaip alternatyva abrikosų kauliukų ar migdolų aliejams.

Tai lengvas, greitai į odą susigeriantis ir nepaliekantis riebumo jausmo aliejus, išgautas šalto spaudimo būdu iš persikų branduolių.

Aliejuje gausu nesočiųjų riebalų rūgščių, turi daug vitamino A ir C, jis tinka visiems odos tipams.

Rekomenduojama. Šis aliejus nekemša porų, todėl tinka visiems, o ypač tinka riebios odos priežiūrai, o dėka savo lengvos tekstūros šis aliejus puikiai tinka ir kūdikių odos priežiūrai, masažams.

Gydo uždegiminius procesus, egzemą, ramina niežėjimą, perštėjimą. Labai tinka veido masažui.

Naudojimas. Nepamirškite, jog epidermis sugeria ne gryną vandenį, o vandens ir aliejaus mišinį, išoriškai aliejus nedrėkina odos, bet „nusineša" vandenį įsigerdamas į ją. Todėl nepamirškite aliejus tepti ant drėgnos odos vietoje kūno odos drėkintojo ar veido kremo - ant drėgnų delnų paskirsčius vieną du lašelius aliejaus ir juo tepant odą.

Naudodami aliejų pasigaminkite nuostabų kūno šveitiklį - į dubenėlį įpilkite šlakelį aliejaus, įberkite į jį rudojo cukraus, jūros druskos ar kavos tirščių ir palikite tol, kol cukrus kiek aptirps. Vėliau maudynių metu šiuo mišiniu masažuokite kūno odą - oda taps lygi, minkšta ir labai švelni...

 

Dėmesio! Tiekiamas firminiame Akamuti naujo dizaino neskaidriame buteliuke, pagamintame iš medžiagos be kenksmingų ftalatų, su patogiai atsikemšančiu kamšteliu.

Sudėtis: persikų kauliukų aliejus (Prunus Persica)

Tara/ pakuotė Stiklinis buteliukas

    Rašykite komentarą: