higienos-priemones

Purškiamas alūno dezodorantas su mentoliu

7,60 €

9,50 €

  • 125 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

Šios natūralios higienos priemonės pagrindas - natūrali kalio alūno druska, kuri ištirpusi ant odos efektyviai stabdo bakterijų dauginimąsi, dėl ko neutralizuoja prakaito kvapą, nesutrikdant natūralaus prakaitavimo proceso.

Dažniausiai rinkoje parduodami dezodorantai savo sudėtyje turintys sintetinės alūno druskos, kuri gaminama iš amonio druskos sintezės būdu, tačiau tai jokiu būdu nėra natūrali, gamtoje aptinkama mineralinė druska!

Sintetinį alūno akmenį būtų galima identifikuoti originalios prekės pakuotės ingredientų sąraše radus užrašą AMMONIUM ALUM", tuo tarpu natūralus alūno akmuo vadinamasPOTASSIUM ALUM"!

Šis kalio alūno druskos pagrindu pagamintas dezodorantas ypač tinka labiau prakaituojantiems žmonėms.

Naudojant šį dezodorantą prakaito liaukos nėra užkemšamos, todėl nesutrinka prakaitavimas bei jo metu vykstantis toksinų šalinimas. Tai 100% natūralus ekologiškas produktas, be alkoholio, aliuminio chlorohidrato ir jokių sintetinių medžiagų.

Rekomenduojama. Dezodorantas yra visiškai saugus, neerzina odos, hipoalergiškas, todėl tinka net ir paaugliams, o ypač turintiems jautrią odą ar medicininių problemų su limfmazgiais žmonėms.

Ypač patogus naudojimas, pageidaujantiems purkšti ne tik pažastis, bet ir pėdas ar kitas rutuliniu dezodorantu nepatogias naudotis prakaituojančias vietas. Patogus naudoti prieš ir po sporto treniruočių.

Po įprastos nepageidaujamų plaukelių depiliacijos vašku oda sudirgsta, nes yra pažeidžiamas viršutinis odos sluoksnis, dėl ko antiperspirantą rekomenduojama naudoti praėjus bent 24 val. po depiliacijos. Tokiu atveju šis natūralus dezodorantas yra puikus pasirinkimas -jį galima naudoti bet kada, nes jis nedirgina odos.

Naudojimas. Dezodorantu papurkškite prakaituojančias vietas ir leiskite išdžiūti. Alūnas ištirpsta ir padengia odą nematoma apsaugine plėvele, kuri neutralizuoja kvapą sukeliančias bakterijas.

Be aliuminio chlorohidrato!

Straipsnis apie aliuminio žalą organizmui.

Ekologiškas, sertifikuota ECOCERT.

Sudėtis vanduo, pipirmėtės eterinis aliejus* (Mentha piperita), kalio alūnas (Potassium alum), Benzyl alcohol, Dehydroacetic acid * Užauginta ekologiškame ūkyje

    Rašykite komentarą: