higienos-priemones

Cukraus depiliacijos rinkinys

11,00 €

 • 350 g

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

NAJEL rytietiška depiliacijos priemonė su organiniu cukranendrių cukrumi garantuoja 100% natūralią kūno depiliaciją, kuri jūsų odą pavers švelnia ir lygia iki 4 savaičių.

 

Ideali priemonė kiekvienai kūno daliai (kojoms, pažastims, bikinio linijai, veidui ir liemeniui)

 

Naudojimas:

 1.      Pageidaujamoje vietoje pagal plaukų augimo kryptį plonai (sulig popieriaus plonumu) užtepkite cukraus vašką (prieš tai  pašildykite 5 minutes iki skysto medaus konsistencijos, tik neperkaitinkite!);
 2.      nedelsiant ant viršaus uždėkite specialią juostelę, prispauskite juostelę perbraukiant ją tris kartus;
 3.      laikydami įtempę odą juostelės apačioje, su kita ranka staigiu judesiu priešinga plaukų augimo kryptimi nuplėškite juostelę, laikydami ją kiek įmanoma arčiau odos.

Prastą nepageidaujamų plaukelių depiliaciją gali lemti šios priežastys:

 • per ilgai ar per trumpai šildyta cukraus masė;
 • odos plotas padengtas per storu, per tirštu cukraus sluoksniu (pagrindinė priežastis);
 • ketinami šalinti plaukeliai per trumpi (pagrindinė priežastis!);
 • depiliacijai paruošta oda drėgna, prakaituota ar ant jos likę kremo, aliejaus likučių (pagrindinė priežastis);
 • nepakankamai prie odos prispausta depiliacijos juostelė;
 • per lėtai nuplėšta depiliacijos juostelė;
 • juostelė plėšta ne priešinga plaukų augimo kryptimi.

! Prieš atliekant depiliaciją patartina atlikti odos šveitimą (pilingą) tam, kad pašalinti negyvas odos ląsteles, palengvinti nepageidaujamų plaukelių išrovimą bei išvengti ataugančių plaukelių įaugimo į odą.

Tam puikiai tinka ši lufa. Geriausiam rezultatui pasiekti kartu naudokite šį pienelį, mažinantį plaukų įaugimą ir lėtinantį jų ataugimą (abu šiuos produktus rasite prekių kategorijoje "Depiliacijos priemonių papildymas).

Kitas svarbus patarimas - antrąjį odos "šveitimą" (pakankamai stiprų ir šiurkštų) atlikite tuomet, kai po atliktos depiliacijos praėjus kiek laiko išrauti plaukeliai pradeda atauginėti. Tai apsaugo nuo plaukelių įaugimo į odą.

Sudėtis Sacharozė *, AQUA (vanduo), citrinos rūgštis. * Iš ekologiškų ūkių. 100% visų ingredientų yra natūralios kilmės. 83% visų ingredientų yra iš ekologiškų ūkių. Natūrali ir organiška kosmetika, sertifikuota „Ecocert Greenlife“ pagal „Ecocert“ standartą, prieinama adresu http://cosmetiques.ecocert.com Pagaminta Prancūzijoje

  Rašykite komentarą: