aliejiniai-kvepalai

Greipfrutų eterinis aliejus

8,00 €

  • 10 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Komentarai (0)

Pagrindinės greipfrutų eterinio aliejaus savybės, dėl kurių jis vartojamas aromaterapijoje, yra tos, jog jis veikia antiseptiškai, baktericidiškai.

Šis aliejus itin efektyvus gydant celiulitą ir nutukimą, nes malšina alkio jausmą ir reguliuoja riebalų apykaitą. Stimuliuoja limfinę sistemą ir toksinų pasišalinimą iš organizmo.

Greipfrutų eterinis aliejus kaip kosmetikos priemonė naudojama suvytusios ir riebios odos priežiūrai, suteikia jai stangrumo, normalizuoja riebalų liaukų veiklą, pasižymi balinamuoju poveikiu, pašalina odos pigmentines dėmes.

Greipfrutų aliejus stiprina plaukų šaknis ir skatina plaukų augimą.

Hormoniniu poveikiu palengvina problemas, susijusias su menstruacijų ciklo sutrikimu ir menopauze.

Tiesiogiai veikdamas centrinę nervų sistemą, eterinis greipfrutų aliejus yra gera tonizuojamoji ir antidepresinė, ypač nervinės migrenos, priemonė, pakelia nuotaiką, pašalina nepasitikėjimą savimi.

Greipfrutų eterinis aliejus kovoja su fiziniu ir protiniu pervargimu, pakelia energiją ir stiprina imunitetą.

Namų sąlygomis greipfrutų eterinis aliejus naudojamas plaunamų patalpų dezinfekcijai, pašalina nemalonius (tabako, degėsių, naminių gyvūnų) kvapus. Tam užtenka į 600 ml vandens įlašinti 10 lašų eterinio greipfrutų aliejaus.

Naudojimas:

Voniai: 7 lašai (lašus ištirpinti stiklinėje kefyro, jogurto ar pieno, arba valgomajame šaukšte augalinio aliejaus, ar sumaišyti su trupučiu medaus).
Inhaliacijoms: 1-2 lašai į 1l karšto ar šalto vandens 3-7 min.
Masažui: 3-5 lašai į 10ml pagrindinio masažo augalinio aliejaus.
Kosmetikai: 2-3 lašai į 20g švelnaus natūralios sudėties kremo.
Aromatinei lempai: 1-2 lašai 5 m2 patalpos ploto.

Svarbu! Nevartoti nėščiosioms, vaikams iki 2 m. amžiaus. Prieš vartojimą atlikti eterinio greipfrutų aliejaus toleravimo testą (netoleruojantiems citrusų). Vartoti tik išoriškai!

Nevartoti koncentruoto (neskiesto) greipfrutų eterinio aliejaus!

 

Sudėtis: greipfrutų eterinis aliejus (Citrus paradisi)

    Rašykite komentarą: