aliejiniai-kvepalai

Vabzdžius atbaidančios natos

11,00 €

  • 12 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (1)

Apsauga nuo uodų pagaminta augalų aliejų pagrindu, 100% natūrali, be jokių toksinių medžiagų, nedirginanti jautrios odos, todėl saugi visai šeimai (taip pat ir vaikams).

Citrinžolių eterinis aliejus, dominuojantis šioje priemonėje, yra seniausias repelentas, t.y. natūrali priemonė atbaidanti uodus bei kitus vabzdžius.

Šios priemonės veiksmingumą papildo levandų bei eukaliptų eteriniai aliejai, kurie be to pasižymi ir antibakterinėmis, antiseptinėmis, priešuždegiminėmis, gydančiomis savybėmis.

Naudojimas: mums kvapnaus (uodams - ne) aliejaus lašeliu padenkite pulsuojančias vietas, pvz., riešus, taip pat ten, kur reikia pagal poreikį.

Veiksmingiausia pasitepti 5 min. prieš einant į lauką ir kartas nuo karto nepamiršti patepti pakartotinai.

Tiekiami itin patogioje "rall on" pakuotėje, kurią labai patogu nešiotis rankinėje ir visą laiką turėti "po ranka". Ypač patogu naudoti vaikams.

Sudėtis abrikosų kauliukų aliejus (Prunus armenica), citrinžolių eterinis aliejus (Cymbopogon Nardus), levandų eterinis aliejus (Lavendula angustifolia), ekologiškas eukaliptų eterinis aliejus (Eucalyptus globulus)
E

2013-11-30


Na gal kokius specifinius vabdzius ir atbaido, taciau uodu nelabai atbaide, sustojus kur miške kando vistiek. :) Bet man labai patiko jo kavpas (ciberžolės), tai vos ne kaip kvepalus naudojau.. :DD Tai draugai po kurio laiko užuodę citrininius kvapus žinojo, kad aš kažkur netoliese. :D Per visą vasarą, net dažnai naudodama nunaudojau labai nedaug jo, ir liko apie 80% tūbelės dar, tad labai gaila, kad galiojimo laikas toks trumpas. :(

    Rašykite komentarą: