aliejiniai-kvepalai

Ekologiškas pipirmėčių eterinis aliejus

6,00 €

  • 5 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

Organinis pipirmėčių eterinis aliejus gaunamas distiliuojant garais iš Mentha Piperita augalo. Dėl labai gaivaus mėtų kvapo aliejus plačiai naudojamas aromaterapijoje. Tai yra viena iš seniausių žolelių, naudojamų tradicinėje medicinoje. Organiniame pipirmėčių eteriniame aliejuje yra mentolio, kuris naudingas odai, suteikia vėsinantį pojūtį. Be to, jis maitina odą ir pagerina riebios odos būklę. Aliejus pasižymi antiseptiniu, atkuriamuoju ir stimuliuojančiu poveikiu, kuris padeda sausai  odai, stimuliuoja plaukų augimą ir suteikia plaukams žvilgančią išvaizdą. Organinis pipirmėčių eterinis aliejus gerina kraujotaką, stiprina imuninę sistemą ir stimuliuoja protinę veiklą.

Visi teiginiai grindžiami išoriniais klinikiniais, laboratoriniais ir vartotojų tyrimais, atliktais dėl konkrečių ingredientų.

Siūlome naudoti esant spazmams, dantų skausmui, galvos skausmui, reumatui, neuralgijai, raumenų ir sąnarių skausmams, nudegimams, spuogams, šlapimo takų infekcijoms, virškinimui gerinti, stresui ir nerimui mažinti, esant kvėpavimo sistemos problemoms, niežuliui mažinti, esant pykinimui, diegliams, nudegimams saulėje.

 Specialios atsargumo priemonės ir įspėjimai:

Turėtų vengti epilepsija sergantys, vaikai iki 3 metų ir žmonės, netoleruojantys eterinio aliejaus. 

Sudėtis Mentha Piperita

    Rašykite komentarą: