eteriniai-aliejai

Ekologiškas eukaliptų eterinis aliejus

9,50 €

  • 10 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Komentarai (0)

Eukaliptų eterinis aliejus yra natūralus antiseptinis vaistas.

Šiomis dienomis eukaliptų aliejaus pagrindu gaminami užpilai, nuovirai, tinktūros. Eukaliptų eterinis aliejus įeina į inhaliacinių preparatų, nosies lašų, ledinukų, tepalų, kaip dezodoruojanti priemonė - į dantų pastų ir skysčių burnai skalauti sudėtį.

Pagrindinės šio aliejaus savybės, dėl kurių jis vartojamas aromaterapijoje, yra tos, jog jis veikia antiseptiškai, priešuždegimiškai, atsikosėjimą lengvinančiai, raminančiai, skausmą mažinančiai.

Eukaliptų eterinis aliejus vartojamas sergant kvėpavimo takų ligomis (gripu, lėtiniu ir ūmiu bronchitu, astma, angina, kosuliu, sinusitu), šlapimtakių ligomis (įvairiomis infekcijomis, pienlige).

Dermatologijoje ir kosmetologijoje vartojamas kaip antiseptinė, dezodoruojanti priemonė, taip pat rekomenduojama naudoti esant pigmentinėmis odos dėmėms, inkštirams, pleiskanoms.

Naudojamas aromatinėse lempose eterinis eukaliptų aliejus dezinfekuoja patalpas, suteikia teigiamą poveikį, pašalindamas mieguistumą, nuovargį, gerindamas nuotaiką, dėmesio koncentravimąsi, loginį mąstymą.

Rekomenduojamas, baidant uodus, skruzdėles, kt. vabzdžius.

Vartojimo būdai ir dozės:

Voniai: 4-7 lašai (lašus ištirpinti stiklinėje kefyro, jogurto ar pieno, arba valgomajame šaukšte augalinio aliejaus, ar sumaišyti su trupučiu medaus).
Inhaliacijoms: 1-2 lašai į 1 l karšto ar šalto vandens 3-7 min.
Masažui: 5 lašai į 10 ml pagrindinio masažo augalinio aliejaus.
Kosmetikai: 5 lašai į 5 g švelnaus natūralios sudėties kremo.
Aromatinei lempai: 2-5 lašai 5 m2 patalpos ploto.
Saunai: 15 lašų aliejaus ir 20 ml etilo spirito tirpalas, be to, šis tirpalas tinka ir apsaugai nuo uodų.

Svarbu! Nevartoti nėščiosioms, vaikams iki 2 m. amžiaus. Prieš vartojimą atlikti eterinio eukaliptų aliejaus toleravimo testą. Nevartoti kartu su chemoterapija.

Nevartoti koncentruoto (neskiesto) eukalipto eterinio aliejaus!

 

Sudėtis: ekologiškas eukaliptų eterinis aliejus (Eucalyptus globulus)

    Rašykite komentarą: