terapiniai-produktai

Ekologiškas greipfrutų sėklų ekstraktas

10,50 €

  • 10 ml
  • 50 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

Ar žinote, kad dažniausiai rinkoje parduodami greipfrutų sėklų ekstraktai išgaunami naudojant benzetonijaus chloridą ar pesticidus (to nebūna pažymėta ant pakuotės)? Kai kurie jų yra skiesti vandeniu, sudėtyje turi net triklosano (sintetinė antimikrobinė medžiaga) ar metilparabenų, todėl būtinai tikrinkite sudėtį!

Šis greipfrutų sėklų ekstraktas - naudingas ingredientas ir džiaugiamės, galėdami pristatyti ekologišką, jokių kenksmingų priedų sudėtyje neturinčią alternatyvą!

Amerikiečių gydytojas ir fizikas dr. J. Harichas mesdavo greipfrutų sėklas ir žieveles į komposto krūvą. Vieną dieną pastebėjo, kad jos labai ilgai nepūva, o juk puvimą skatina įvairūs mikrobai. Taip jis atrado, jog greipfrutų sėklų ištrauka veikia kaip antibiotikas.

Greipfrutų sėklos naikina ne tik bakterijas, bet ir virusus, kurių, kaip žinia, nenaikina antibiotikai!

Greipfruto sėklų ekstraktas veikia prieš daugelį patogeninių mikroorganizmų: stafilokokus, streptokokus, šigelas, salmoneles, klebsieles, trichomonas, kandida grybelius, herpes, gripo, tymų virusus ir kt.

Jeigu jūs pačiulptumėte greipfruto vaisiaus sėklą, pajustumėte jos kartumą, kurį lemia sėklose esantys aktyvieji junginiai.

Greipfrutų sėklų ekstraktas gaunamas iš greipfrutų vaisių sėklų ir minkštimo - greipfruto sulčių spaudimo šalutinio produkto.

Rekomenduojama. Išoriškai greipfrutų sėklų ekstraktas gali būti naudojamas odos dezinfekavimui, grybelinių infekcijų gydymui ir profilaktikai.

Naudojamas gydant spuogus, aknės pažeistą odą (jei oda nėra labai jautri ir sausa, galima ekstraktą naudoti vieną).

Gydo įtrūkusias lūpas, randus (lašelį aliejaus sumaišyti su lašeliu ekstrakto).

Apsaugo nuo pleiskanų (į nedidelį kiekį šampūno įlašinti 5 lašus ekstrakto).

Praskiesta ištrauka padeda išgydyti burnos ir ryklės, lytinių organų infekcijas, dantenų uždegimą.

Greipfruto sėklų ekstraktas, pasižymintis unikaliomis savybėmis, naikina mikrobus ir yra puiki profilaktinė priemonė nuo peršalimo, gripo. Padėdamas organizmui įsisavinti vitaminą C, jis stiprina imunitetą. Siaučiant gripo epidemijai, dukart per dieną reikėtų gerti po 5-10 ekstrakto lašų, ištirpintų vandens stiklinėje.

Sergant angina ar skaudančią gerklę galima skalauti šilto vandens, 5 lašų alyvuogių aliejaus, greipfrutų sėklų ir bičių pikio tirpalu (skalauti ne mažiau kaip 3 kartus dienoje).

Tiekiamas patogioje naudoti pakuotėje su pipete.

Šio ekstrakto galima įsigyti 10ml arba 50ml dydžio pakuotėse (rinktis kiekio indikatoriuje viršuje).

Sudėtis Ekologiškas agavų sirupas, ekologiškas greipfrutų sėklų ir minkštimo ekstraktas (Citrus Paradisi)

    Rašykite komentarą: