visos-katalogo-prekes

Levandų laukų natos

10,00 €

  • 12 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (3)

Ramybė buteliuke - taip būtų galima apibūdinti šiuos aromaterapinius kvapus.

Skleidžiantys levandų aromatą, atpalaiduojantys ir raminantys, o ir puikiausiai tinkantys spuogelių, įbrėžimų ar vabzdžių įkandimo vietų gydymui.

Levandų eterinis aliejus pasižymi raminančiomis, vėsinančiomis savybėmis, o pelargonijų - atpalaiduojančiomis, todėl šie aromaterapiniai kvepalai puikiai tinka ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Mažos dukrelės, svajojančios kakliuką ar riešus pakvepinti "neuždraustais" natūraliais kvepaliukais itin mėgsta šį gaivaus kvapo butelėlį, todėl jūsų dukroms, dukterėčioms ar krikštadukroms tai išties būtų puiki simbolinė dovana.

Kvapas geriausiai atsiskleidžia kvapnaus aliejaus lašeliu padengus pulsuojančias vietas, pavyzdžiui riešus. Žinia, kvapnaus aliejaus aromatas tarsi "gimsta iš naujo" odai sušilus ar suprakaitavus...

Tiekiami patogioje "roll on" pakuotėje, kurią labai patogu nešiotis rankinėje ir visą laiką turėti "po ranka".

Sudėtis abrikosų kauliukų aliejus (Prunus armenica), levandų eterinis aliejus (Lavandula angustifolia), pelargonijų eterinis aliejus (Pelargonium graveolons)
R

2014-07-09


Sako, kad jeigu greitai nustojate jausti kvepalų kvapą, vadinasi, jie jums tinka. Norėtųsi ilgiau kvapu mėgautis, bet ką padarysi, jog tinka :D Naudoju vakarais prieš miegą - ramina, atpalaiduoja.

S

2013-11-19


Be galo džiaugiuosi, kad turite šią prekę. Visąlaik dovanoju mamai. Jau trečią kartą perku. Kvapas, žinoma, skonio reikalas. Jis sodrus, gan ilgai jaučiamos levandų "raminančios natos". Kvapo stiprumas gan greitai išgaruoja. Rekomenduoju visiems, kas nėra abejingas šiam aromatui. Kaina, palyginus su kitomis parduotuvėmis, pati mažiausia.

A

2013-03-26


Kvapas per daug stiprus, mane jis erzina. Nebent naudoti kaip alieju, kad kvepetu namai.

    Rašykite komentarą: