visos-katalogo-prekes

Miros ir frankincenso balzamas

13,00 €

0 vnt. Šiuo metu prekės neturime.

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Komentarai (1)

Šis kremas labai tinka ypatingo dėmesio reikalaujančios odos priežiūrai.

Šio riebaus ir skalsaus balzamo receptas apjungia dvejus neįtikėtinomis gydomosiomis savybėmis pasižyminčius medžių sakus - frankincenso ir miros, kurie per amžius pasižymėjo itin gydomosiomis, valančiomis, regeneruojančiomis savybėmis. Šie sakai laikomi vienomis seniausių aromaterapijos priemonių.

Mira pasižymi savo kartumu - tai lengvai sutraukianti, efektyvi valymo priemonė, antiseptikas.

Tuo tarpu frankincensas stiprina, tonizuoja ir kartu ramina.

Frankincensas ir mira pasižymi tokiomis naudingomis savybėmis, jog gaminant šį balzamą, jis buvo praturtintas ne tik šių medžių sakais, bet ir iš abejų išgaunamais eteriniais aliejais (pilną balzamo sudėtį žr. apačioje).

Rekomenduojama. Tinka bet kurios veido, kūno reiklios odos priežiūrai ir gydymui.

Ypatingai tinka sausos, pažeistos, brandžios, nualintos odos priežiūrai.

Tai reiklią, pažeistą odą itin gydantis, atnaujinantis, raminantis bei minkštinantis tyro alyvuogių, švelnaus migdolų riešutų aliejaus, bičių vaško, miros bei frankincenso mišinys, apjungiantis tik šiuos natūralius gamtos komponentus!

Naudojimas. Paimti nedidelį balzamo kiekį ir pirštų galiukais įmasažuoti į odą. Efektyvesnis įtrintas į odą iškart po šiltos vonios ar dušo, prieš einant miegoti.

 

Sudėtis: saldžiųjų migdolų aliejus (Prunus dulcis), ekologiškas alyvuogių aliejus (Olea europa), ekologiškas bičių vaškas (Cera alba), frankincenso sakai (Boswellia carterii), miros sakai (Commiphora molmol), frankincenso eterinis aliejus (Boswellia carterii), miros eterinis aliejus (Commiphora molmol)

r

2012-10-31


viena indeli jau sunaudojau,patiko,greitai uzgyja visokie spuogeliai,paraudimai,naudojau veidui,tai oda lyg atjaunejo,vel uzsisakiau

    Rašykite komentarą: