visos-katalogo-prekes

Tirpstantis uoginis Café Latte sviestas

22,50 €

  • 100 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (1)

Padenkite savo kūną gardaus kreminio kakavos sviesto iš Ganos, salstelėjusio kokoso aliejaus iš Fidžio, australiško makedamijų bei kvepiančio braziliškos kavos aliejaus sluoksniu, apšlakstyto vanilės bei mėlynių sėklų aliejumi...

Skamba neįtikėtinai? Galbūt. Tačiau būtent pagal šį receptą rankomis pagamintas šis nuostabaus aromato ir puikios sudėties kūno sviestas.

Sviestinio kremo konsistencijos (dėl sudėtyje esančių ne tik aliejų ir sviesto, bet ir abrikosų vaško), minkštas ir švelnus, rusvo atspalvio, svaiginančio uoginio Caffe Latte aromato.

Esame tikri, jog esate naudoję kakavos sviestą - baltos spalvos, veik bekvapį, t.y. rafinuotą ir jokių gerųjų savybių nebeturintį produktą, kurį siūlo prekybininkai ir kurį, deja, dažniausiai sutinkame masinės gamybos odos priežiūros priemonėse...

O ar žinote kaip atrodo tikrasis kakavos sviestas?

Jei ne, tuomet šis kūno sviestas, kurios pagrindą sudaro rusvos spalvos kakavos sviestas - tai gamtos dovana Jums.

Pasitepus odą šiuo sviestu, oda išlaiko Caffe Latte kokosinių natų užuominos aromatą, o dėka kakavos sviesto, kurio kreme yra bent 50%, oda lieka švelni ir minkšta.

Nerafinuotas kakavos sviestas pats iš savęs turi puikų šokolado užuominos kvapą, tačiau sumaišytas su arabikos pupelėmis bei saldžiu kokosų aliejumi, kakavos sviestas tampa švelniu ir kvapniu kūno sviestu, kuris nepakeičiamas sausos, šiurkščios, elastingumą ir gyvybingumą praradusios odos priežiūrai.

Kakavos sviestas su odą minkštinančiomis nepakeičiamosiomis riebiosiomis rūgštimis ir antioksidantais stiprina odos elastingumą, padeda apsisaugoti nuo strijų susidarymo.

Būtinai atkreipkite dėmesį, jog gryniausio kakavos sviesto šiame kreme yra daugiausia, nes ingredientų sąraše jis įrašytas pirmuoju numeriu!

Tikrasis kakavos sviestas bei į sudėtį įeinantis grynas kavos pupelių bei vanilės aliejus šiam sviestui suteikia puikiausią Latte aromatą.

Į šio sviesto sudėtį įeina ne tik kokosų ar ricinos, bet ir makedamijos riešutų, arbūzų sėklučių, kavos pupelių aliejai.

Braziliškos kavos aliejus yra efektyvus antioksidantas, turintis tą patį 4.5pH kaip ir mūsų oda.

Mekedamijos riešutų aliejuje gausu vitaminų B1, B2, B5, B6 ir E, plius folio rūgšties bei niacino.

Rekomenduojama. Sausos, šerpetojančios, ištroškusios rankų, kūno odos priežiūrai. Strijų profilaktikai.

Sudėtis Sudėtis: ekologiškas juodasis kakavos sviestas (Theobroma cacao), ekologiškas nerafinuotas kokosų aliejus (Cocos nucifera), nerafinuotas kakavos sviestas (Theobroma cacao), ekologiškas arbūzų sėklų aliejus, mėlynių sėklų aliejus (Vaccinium Corymbosum), makedamijos riešutų aliejus, kavos eterinis aliejus (Coffea Arabica), hidrogenuotas augalinis aliejus (Glycine soja), abrikosų vaškas, BTMS, ekologiškas ricinos aliejus, vanilė (Vanilla Plantifolia), natūralus vitaminas E (Tocopherol d-alpha, d-beta, d-gamma & d-delta tocopherols (1000iu)) ir MEILĖ!
R

2012-10-23


puikus kvapas, dar puikesnis poveikis odai

    Rašykite komentarą: