visos-katalogo-prekes

Ekologiškas varnalėšų aliejus

25,00 €

Šiuo metu turime: 2 vnt. Šiuo metu prekės neturime.

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Komentarai (0)

Kartais atsitinka taip, kad dar vasarą nuotaiką gadinusioms piktžolėms netikėtai gimsta kitokie jausmai. Kad ir varnalėšai.

Varnalėšų gydomosios savybės liaudies medicinoje žinomos nuo seno, jos vertinamos Tolimuosiuose Rytuose, kur jų auginamos ištisos plantacijos.

Varnalėšų šaknyse yra iki 12% baltymų, kalcio, kalio, amino rūgščių, geležies, vitamino C, eterinių aliejų, flavonolių (rutino, izokvercitrino), taip pat antibiotinėmis savybėmis pasižyminčių junginių.

Tai yra varnalėšų šaknų ištrauka šalto spaudimo kamelijų aliejuje. Šaknys maceruotos tris mėnesius.

Aliejus veik bekvapis, su vos juntamu žolelių aromatu. Neriebus, greit įsigeriantis.

Kamelijų aliejuje gausu oleininės rūgšties (Omega 9), t.y. apie 80-85%, kai tuo tarpu extra virgin alyvuogių aliejus jos turi apie 77%, o emu aliejus – apie 40%. Būtent dėl šios priežasties kamelijų aliejus laikomas skvarbiausiu, pasiekiančiu giliausius odos sluoksnius aliejumi visų kitų tarpe!

Ištrauka, fitolis arba maceratas - tai aliejus, kuriame tam tikrą laiką buvo mirkyti (maceruoti) augalai. Augalai paprastai užpilami šalto spaudimo aliejumi, kuris per laiką perima veikliąsias augalų medžiagas. Fitoliai dedami į masažinius aliejus, kremus, naudojami mišiniuose su kitais kosmetiniais aliejais, juos taip pat galima tepti tiesiog ant odos.

Dažniausiai užpiltiniai aliejai gaminami iš tų augalų, kurie aromaterapijoje nenaudojami arba iš jų išgaunamas tik labai mažas eterinio aliejaus kiekis.

! Tokios ištraukos yra gan sudėtingos medžiagos ir jų nederėtų laikyti tik varganais eterinių aliejų giminaičiais. Nors eterinių ir užpiltinių aliejų poveikis panašus, tačiau nėra identiškas. Ištrauka turi ne visas eteriniam aliejui būdingas savybes, bet priešingai, jis absorbuoja tas augalo medžiagas, kurių neturi eterinis aliejus.

Rekomenduojama. Liaudies medicinoje varnalėša laikoma viena geriausių priemonių nuo plaukų slinkimo, galvos odos suirzimui mažinti. Tradiciškai varnalėšų ištraukos naudojamos plaukų gražinimui, žvilgesiui ir augimo skatinimui.

Taip pat puikiai tinka sausos, jautrios, aknės, dermatito, egzemų, grybelinės infekcijos paveiktos, niežtinčios, suirzusios odos priežiūrai.

Naudojimas. Plaukams, jų šaknims ar galiukams kaip neišplaunama drėkinamoji, apsauganti, stiprinanti priemonė. Arba naudojamas kaip veiksminga kaukė plaukų šaknims, suirzusiai, pleiskanotai galvos odai.

Pagrindinis dalykas, kas nepopuliaru pas mus, tačiau įprasta Rytuose – po galvos trinkimo į jos odą įtrinamas aliejus. Kai kurie grožio specialistai rekomenduoja tepti aliejumi plaukus ar tik jų galiukus. Tačiau juk laistant gėlę, drėkinamos jos šaknys. Nesiginčijama, kad reikia apipurkšti vandeniu ir lapus, tačiau, pirmiausia, vystant gėlei, drėgmė reikalinga jos šaknims.

Įsitrynus plaukų šaknis aliejumi, gali susidaryti įspūdis, kad plaukai riebaluoti. Tad geriausia aliejų naudoti prieš miegą, o ryte galvą ištrinkti, neretai net keletą kartų.

Aliejaus procedūros apskritai labai veiksmingos. Aliejai veikia ne tik tai, kas matoma išorėje. Indijoje sakoma, jei tu neįtrini į galvos odą aliejaus, reiškia, tu nesirūpini savo smegenimis.

! Nenaudoti nėštumo, žindymo laikotarpiu.

 

Sudėtis: kamelijų aliejus, varnalėšų šaknys 

    Rašykite komentarą: