visos-katalogo-prekes

Egzotiškų prieskonių natos

12,50 €

  • 12 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Komentarai (0)

Tikras džiazuojantis aromatas! Citrusinės medienos, rūgštaus tabako, smilkalų dūmelio...

Atgaivinantys, energizuojantys ir įkvepiantys geroms mintims - taip būtų galima vadinti šiuos aromaterapinius kvepalus dėl jų sudėtyje esančio frankincenso bei laurenių eterinio aliejaus, pasižyminčio būtent šiomis savybėmis. Ypač tinka mintims praskaidrinti!

Tai kvapus aliejus su sodriai išreikštu aromatu - jame persipina citrusinė laurenių gaiva su masyvia mediena dvelkiančiu vetiverijų aliejumi, ir kuris užsibaigia egzotiškų prieskonių, tabako, rytietiškų dervų, dūmo nata.

Mums tai - kvapas su egzotinėmis prieskonių natomis, šiluma ir komfortu, primenantis kaitrų vasaros vakarą. Tinkantis ir kai šilta, ir kai šalta, nes kartu yra ir gaivus, ir gilus, smilkstantis, dūmingas.

Jei kvapas atspindėtų spalvą, ji būtų rudeninių lapų spalvos, kurioje geltona įsilieja į rudą.

Kvapas geriausiai atsiskleidžia kvapnaus aliejaus lašeliu padengus pulsuojančias vietas, pvz., riešus. Kaip žinoma, kvapnaus aliejaus aromatas tarsi "gimsta iš naujo" odai sušilus ar suprakaitavus...

Tiekiami patogioje "roll on" pakuotėje, kurią labai patogu nešiotis rankinėje ir visą laiką turėti "po ranka".

 

Sudėtis: abrikosų kauliukų aliejus (Prunus armenica), frankincenso eterinis aliejus (Boswellia carterii), May chang eterinis aliejus (Litsea cubeba), rozmarinų eterinis aliejus (Rosmarinus officinalis), vetiverių eterinis aliejus (Andropogon zizanioides), miros eterinis aliejus (Commiphora molmol)

    Rašykite komentarą: