skystieji-muilai

Skystas Juodasis Afrikos Muilas su Verbenomis

15,47 €

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

Bendra informacija apie juodąjį Afrikos muilą. Juodasis muilas Afrikoje naudojamas nuo neatmenamų laikų, o ypatingas jo gamybos receptas perduodamas iš kartos į kartą tam, jog būtų išvengta prastų šio unikalaus muilo kopijų. Kiekviena šeima ar gentis naudoja individualų šio muilo gamybos būdą, minimaliai nukrypdama nuo per šimtmečius nusistovėjusio recepto.

Juodasis muilas gaunamas jo gamybos procese panaudojant vietinio derliaus augalų pelenus, kakavos pupelių lukštus, palmių lapus, taukmedžių ar bananų žieves. Pirmiausiai lapai bei žievės yra džiovinami saulėje, vėliau katile ant laužo liepsnos arba tiesiog puode ant viryklės visa tai skrudinama palaikant pastovią temperatūrą, kuri yra labai svarbi, siekiant išgauti reikiamą muilo spalvą, tekstūrą bei kvapą. Toliau pilamas vanduo bei įvairūs, tokie kaip taukmedžio, kokosų ar palmių aliejai. Viskas yra kruopščiai maišoma mažiausiai parą (!). Vėliau ši muilo masė paliekama kelioms savaitėms brandintis.

Tikrasis tradicinis juodasis muilas gimsta Vakarų Afrikoje ir niekur kitur pasaulyje! Tik Ganos muilas yra juodojo muilo originalas!

Juodojo muilo sudėtis yra visiškai natūrali, o tamsią spalvą įgauna natūraliai muilo gamybos proceso metu, tai jokiu būdu nėra dirbtinai išgauta spalva, naudojant dažomąsias medžiagas ar anglį. Šarmas, naudojamas šio muilo gamybos procese, gaunamas iš džiovintų kakavmedžio pupelių lukštų pelenų (muile galimos nuosėdos).

Dėka natūralios kilmės ingredientų juodasis muilas laikomas vienu sveikiausių muilų. Jis labai gausiai putoja, yra tirštas ir gaivaus, svajingo citrusinės verbenos bei rozmarino kvapo.

 

Skystasis juodas muilas pagaminamas gan paprastai – tai tiesiog sutrintas ir vandenyje gerai išmaišytas gabalinis juodasis muilas?

Būtent šio muilo gamybai yra naudojamas gabalinis juodasis muilas, kuris susideda ne tik iš saponifikuotų taukmedžio ir kokospalmių aliejų (kas iš esmės ir sudaro dažniausiai rinkoje parduodamą juodąjį muilą), bet ir gryno, NErafinuoto, NEsaponifikuoto kakavos sviesto.

Rekomenduojama. Tinka visų tipų odai prižiūrėti. Jį gali naudoti įvairaus amžiaus žmonės.

Rekomenduojamas probleminės, riebios, spuoguotos odos priežiūrai.

Dėka sudėtyje esančio taukmedžių, kakavos sviesto, juodasis muilas drėkina ir minkština kūno odą, gerina išbertos, egzemos paveiktos odos būklę.

Juodasis Afrikos muilas arba mėgstamas, arba ne. Vieniems jis sausina odą, kitiems drėkina, tretiems – nepamainomai valo ją. Ir vis tik yra kosmetologių, kurios jau ne vienerius metus odos priežiūrai savo klientėms siūlo būtent šį Naturatos muilą. Tad kodėl nepamėgti?

Vertinant skirtingą patirtį, naudojant juodąjį muilą, vis tik labiau tinkantis riebios odos priežiūrai - kiekvienas turėtų išbandyti šį muilą asmeniškai, nes tai subjektyvu, o produktas tikrai unikalus.

! Jei oda itin sausa ir muilas sausina ją, rekomenduojame į šio muilo buteliuką įpilti šlakelį mėgstamo aliejaus.

Muilas labai skalsus, - jo reikia vos lašelio, kad suputotų, todėl tuo tikrai nustebins.

Sudėtis Savybės: Vanduo, Kakavos sviestas, Sviestmedžių aliejus, Kokosų aliejus, Egzotiškųjų verbenų eterinis aliejus, Pušų eterinis aliejus, Rozmarinų eterinis aliejus. INCI: Aqua, Theobroma Cacao, ButyrospermumParkii, Potassium Cocoate, Litsea cubera*, Rosmarinus officinalis* Limonene**, Geraniol** *Ekologiški produktai **Natūraliai randami eteriniuose aliejuose.

    Rašykite komentarą: