Pagalba

Pristatymas

Jūsų įsigytas prekes „iki pat durų" pristatys mūsų patikimas kurjerių tarnybos partneris (toliau tekste "Kurjeris"). Pažymime, jog mūsų praktikoje nebuvo nė vieno dingusio siuntinio!

Jeigu pirkinio suma pasieks 45€, tuomet prekes į bet kurią Lietuvos vietą pristatysime NEMOKAMAI.

Jeigu pirkinio suma nesieks 45€, tuomet prekių pristatymas kainuos:

  • Pristatymas nurodytu adresu ( Kurjerio įkainiai ) - 4.00€
  • Pristatymas į LP Express paštomatą - 3.00€
  • Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių - 3.50€ 

Prekės pristatymas (pasirinkus Kurjerio tarnybą) pradedamas vykdyti sekančią darbo dieną, po to, kai yra gaunamas apmokėjimas. Nuo šio momento prekės pristatomos 1-3 darbo dienų laikotarpyje.

Prekės pristatymas (pasirinkus pristatymą į LP Express paštomatą) pradedamas vykdyti sekančią darbo dieną, po to, kai yra gaunamas apmokėjimas. Nuo šio momento prekės pristatomos 1-3 darbo dienų laikotarpyje.

Prekės pristatymas (pasirinkus pristatymą į Lietuvos pašto skyrių) pradedamas vykdyti sekančią darbo dieną, po to, kai yra gaunamas apmokėjimas. Prekės į prekių pristatymo miesto pašto skyrių pristatomos 2-4 darbo dienų laikotarpyje.

pasirinkus prekių pristatymą NATURATA - Prekes galite atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje Kaune, adresu: S. Daukanto 8, LT-44308.

Taip pat pasirinkus šį pristatymą turite galimybę įsigyti prekių ir pridėti jas į atliktą ir apmokėtą (bet iš mūsų dar neišsiųstą) užsakymą, taip išvengdami papildomų pašto išlaidų ( nurodykite tai komentarų laukelyje ).

Šventiniu laikotarpiu siuntos gali vėluoti, dėl padidėjusių Lietuvos pašto darbo krūvių. 

Prekes siunčiame ir į kitas valstybes (tik Europos Sąjungos nares!). Siuntimo kaina 9.00 €

Siuntos svoriui viršijus vieną kilogramądėl prekių pristatymo įkainių būtina susisiekti su mumis el. paštu natura@naturata.lt

Visos kainos nurodytos eurais su PVM.