Pagalba

Mokėjimo tvarka ir būdai

1. Rinkitės Jums patinkančias prekes ir dėkite Jas į prekių krepšelį, spausdami "Į krepšelį".

2. "Prekių krepšelio" skiltyje matysite Jūsų išsirinktas prekes, mokesčius, nuolaidas. Čia galėsite redaguoti užsakymą, keičiant prekių kiekį arba pritaikant nuolaidos kodą.

3. Atsiradusioje registracijos formoje ("Siuntinio pristatymo duomenys"), prašytume teisingai užpildyti visus langelius. Tai svarbu! Čia įvesite konkretų adresą (nebūtinai gyvenamosios vietos), kuriuo pageidausite gauti prekes. Viską užpildžius, spauskite "Toliau".

4. Kitas žingsnis - pasirinkti vieną iš keturių galimų prekių pristatymo būdų (plačiau apie juos skaitykite žemiau esančioje kategorijoje "Pristatymas"). Būtina sutikti su pirkimo taisyklėmis ir spausti "Toliau".

5. Sekantis žingsnis - pasirinkti mokėjimo būdą. Jūs galite atlikti mokėjimą naudojantis PayseraPayPal sistemomis arba iš bet kurio banko tiesioginiu ar internetiniu pavedimu (mokėjimo būdas - "Mokėti bankiniu pavedimu"). Pasirinkus šį mokėjimo būdą ir patvirtinus užsakymą jums iš karto automatiškai el paštu bus atsiųsta išankstinio mokėjimo sąskaita bei  pranešimas apie užsakymo patvirtinimą.

6. Viskas. Jūsų pirkimas užregistruotas ir bus pradėtas vykdyti sekančią darbo dieną gavus apmokėjimą už įsigytas prekes. Prekės pristatomos 1-3 darbo dienų laikotarpyje. ** Karantino ir šventiniu laikotarpiu siuntos gali vėluoti, dėl padidėjusių Lietuvos pašto darbo krūvių.

Prekių pristatymo tvarką ir kitą Jus dominačią informacją rasite mūsų el. parduotuvės kategorijoje "Taisyklės".