difuzoriai-garintuvai

Ultragarsinis difuzorius ir oro drėkintuvas ,,Ocelia“

39,50 €

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Komentarai (0)

Praktiškas ir paprastas naudoti difuzorius ,,Ocelia'' papuoš namus elegantiška išvaizda, o eterinių aliejų malonus aromatas ir naudingosios savybės pasklis šalta dulksna. Oras bus drėkinamas, o jaukumo suteiks silpna švieselė. Difuzorius ultragarsinis, todėl dirba tyliai. Tinkamas iki 30 m² plote. Paspaudus mygtuką MIST difuzorius veiks nustatytais intervalais (30 sekundžių skleis dulksną ir 30 sekundžių bus išjungtas). Kai nelieka vandens difuzorius išsijungia. Talpa 100ml.

Priežiūra

Norint prižiūrėti difuzorių, kasmėnesinis valymas yra idealus pasirinkimas. Atjunkite įrenginį. Naudokite farmacinį alkoholį, pašildykite iki 40–50°C ir įpilkite. Palikite alkoholį 10 minučių. Pašalinkite alkoholį, išskalaukite ir išsausinkite. Jei jūsų difuzorius padengtas nuosėdomis, naudokite actą. Įkaitinkite actą iki 40-50°C ir supilkite į rezervuarą. Neįjunkite prietaiso, o palikite 10–15 minučių nusistovėti; pašalinkite skystį ir atlikite įprastą valymo operaciją. Taisyklingai prižiūrint difuzorių garantija 2 metai.

Atsargumo priemonės

Neaktyvinkite difuzoriaus, kai yra vaikų iki 3 metų arba nėščių moterų. Vaiko kambaryje rekomenduojame tai daryti, kai jo nėra, ir likus bent 30 min., kol jie įeis.

    Rašykite komentarą: