home

Ekologiškas rožių vanduo (purškiamas arba atsukamas)

8,40 €

12,00 €

Šiuo metu turime: 69 vnt. Šiuo metu prekės neturime.

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (3)

Kvapniausias ir tyriausias rožių vanduo tiesiai iš Bulgarijos - pripažinto geriausiu pasaulyje rožių aliejaus šalies!

Naturatos rekomenduojamas, nes šis vanduo geriausia, ką gali skleisti išdistiliuotos rožės!

Kvapniausias aromatas ir... buteliukas, kuris dvelkia praeitimi, tradicijomis ir mamos spinta vaikystėje!

Šis gėlių vanduo distiliuojamas, išpilstomas pačiame rožių slėnyje įsikūrusiame ekologiniame rožių ūkyje, rožės šiam vandeniui gauti auginamos taip pat garsiajame rožių slėnyje! Pakuotės pažymėtos specialiu ženklu, patvirtinančiu kilmės vietą.

Rožės ir jų esencijos turi begalę kvapo variantų. Šio rožių vandens kvapas toks tikras ir neprilygstamas, svaiginančiai kvepia rožėmis ir yra su niekuo nesulyginamas!

Distiliavimui rožės renkamos anksti ryte, žiedams bundant dar su rasa tam, kad būtų išsaugotas kvapniausias ir tyriausias aromatas. 

Šis rožių vanduo yra ekologiškai švarus, grynas produktas su ištirpusiomis žiedų aromatinėmis medžiagomis, be alkoholio, be sintetinių priedų ir kvapų, neskiestas, "food grade" (tinka net maisto gamybai).

Natūralus, odos eliksyru vadinamas rožių vanduo drėkina, ramina, harmonizuoja ir tonizuoja veido odą.

Rekomenduojama. Tinka visiems, o itin sausos, probleminės, paraudusios, brandžios, jautrios odos priežiūrai.

Rožių vanduo stimuliuoja odos regeneraciją, padeda išlaikyti reikiamą odos pH lygį. Veikia vėsinamai, raminamai, saugo nuo uždegimo. Tai švelni antiseptinė ir sutraukiamoji priemonė.

Rožių vandenį gali drąsiai naudoti net ir turintieji pačią jautriausią, sausiausią odą.

Rožių hidrolatas puikiai tinka su išsiplėtusiais paviršiniais kapiliarais odos priežiūrai.

Juo suvilgytus vatos tamponus galima uždėti ant akių vokų - tai gaivina akis ir leidžia joms pailsėti, be to, rožių vanduo yra gera priemonė sergant konjunktyvitu.

Gali būti naudojamas kaip alternatyva vietoje kremo po skutimosi.

Taip pat naudojamas plaukų priežiūrai, nes juos minkština ir padeda išlaikyti žvilgesį.

Naudojimas. Purkšti ant veido arba hidrolatu sudrėkintu vatos diskeliu valyti veidą, norint sudrėkinti ir tonizuoti veido odą, taip pat užbaigiant makiažo valymo procedūrą, karštomis vasaros dienomis, po saulės vonių ar maudynių baseine; leisti natūraliai išdžiūti, kad hidroliate esančios bioaktyvios medžiagos įsigertų į odą.

Kremą  tepkite ant drėgnos, pvz., hidrolatu apipurkštos, odos - kremas naudosis skalsiau, be to lengviau ir geriau įsigers į jau sudrėkintą, minkštesnę odą.

Paeksperimentuokite ir pabandykite hidrolatus naudoti esančiuose tiek butelėliuose su kamšteliu, tiek su purškikliu.

Hidrolatas, esantis buteliuke su kamšteliu naudojamas gėlių vandeniu sudrėkinus vatos diskelį, su purškikliu - kvapnų vandenį purškiant tiesiogiai ant veido.

Kiekvienas naudojimo variantas turi savų privalumų.

Buteliukas su kamšteliu kainuoja pigiau, o prireikus jame esantį vandenį lengvai perpilame į butelėlį su purškikliu. Hidrolatu iš buteliuko su kamšteliu sudrėkiname vatos diskelį ir šį būdą naudojame rytais, nes atrodo, jog tik taip vatos diskelis, o kartu ir oda labiausiai sudrėkinama. Be to, tik tokiu būdu yra „paguldomos" sausos odos pleiskanėlės.

Hidrolatą iš buteliuko su purškikliu naudojame kai veido odą tepame kremu tam, kad kremas lengviau įsigertų į apipurkštą odą, taip pat vakarais ar tiesiog panorėjus to malonaus jausmo, kuomet gaivia dulksna kvapnus vanduo padengia odą...

Ekologiškas, sertifikuotas produktas. Buteliukai tiekiami dailioje dėželėje - tinka dovanai!

! Šio vandens galite įsigyti 100ml (buteliukas su purškikliu, žr.: foto) bei 250ml (buteliukas su užsisukamu ir patogiai dozuojančiu kamšteliu, žr.: foto) pakuotėse (rinktis kiekio indikatoriuje viršuje).

Sudėtis Ekologiškas rožių žiedų vanduo (Rosa damascena) - nieko daugiau!
r

2016-03-03


kvapas tikrai malonus

E

2014-11-22


Pirmiausia noriu padėkoti žmonėms, kurie prisideda prie viso "Naturatos" egzistavimo - ačiū, už visus atsakymus į klausimus, už patarimus ir dėmesį man, kaip klientui, pirkėjui. Profesionalumas tiesiog stebina ir labai džiugina, todėl kas kartą grįžtu vėl. Nepaisant to, kad biudžetas ne visada leidžia pirkti tai, ką noriu, dėl šių produktų galiu ir pataupyti.
"Naturatos" specialistų patarimu aš pabandžiau šį rožių vandenį savo veido drėkinimui. Nieko geriau negalėjau tikėtis. Tobulai tinka. Išmečiau visa kita, ką nadojau. Ir vėl kartosiu buteliuką... ir vėl. Tik Jūs jo turėkit :)

N

2014-10-21


Eksperte vadiname pirkėją, kuri sistemingai aprašo naudojamus produktus, ir kuri po apsilankymo Bulgarijoje ir Lietuvoje ieško to ypatingo aromato rožių vandens. Taigi jos atsiliepimas, atsiųstas el paštu: "Sutinku dėl jūsų nuomonės apie vandenį, poveikis odai išties panašus, drėkina, gaivina, ramina. Bet kvapas:)... Akamuti vandens kvapas nuostabus, bet šis, tiesiog gali purkštis ant savęs ir mėgautis, mėgautis. Man jis tikrai turi stiprų aromaterapinį poveikį, leidžia jaustis ypatingai, prabangiai, atpalaiduoja".

    Rašykite komentarą:

    Jūsų peržiūrėtos prekės