aliejai

Ekologiškas kreminis sviestmedžio aliejus (taukmedžio sviestas)

14,97 €

  • 6 g
  • 60 g
  • 120 g
  • 90 g

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (38)

Asmeninė patirtis. Šio sviestmedžio aliejaus konsistencija, spalva ir kvapas nuostabūs. Jo spalva tokia, jog atrodo, kad šis sviestmedis nusėtas sidabro dulkėmis. Be jokios abejonės tai yra geriausias iš kada nors bandytų sviestmedžių aliejų.

Asmeniškai esame išbandę mažiausiai dešimt nerafinuoto sviestmedžio aliejaus rūšių. Ir visi jie -  skirtingi kvapu, spalva ar konsistencija. 

Neabejojame, jog išbandę šį sviestmedžių aliejų, nenorėsite naudoti jokio kito, o šį norėsite įsigyti vėl ir vėl!

Ekologiškas, išsuktas rankomis, malonaus kvapo, minkštesnis, purus... Tokio nesame sutikę niekur kitur Lietuvoje, todėl didžiuojamės jį pristatydami!

Šis ekologiškai švarus, aukščiausios (A) kategorijos, "food grade" (tinkamas maistui) nerafinuotas svestmedžių aliejus - nuostabaus, švelniai riešutinio kvapo, gelsvo atspalvio, jis išgaunamas iš Shea/Karite medžių, augančių Vakarų Afrikoje, vaisių.

Išgaunamas tradiciniu būdu kaip prieš tūkstantį metų, nenaudojant tirpiklių, cheminių konservantų, tik Afrikos moterų darbo jėgą ir vandenį - toks aliejus išlaiko visas vertingąsias savybes.

Vėliau išsuktas rankomis tampa purus, atrodo lyg į puodelį suleista minkštųjų ledų porcija.

Sviestas išgautas iš natūralioje aplinkoje, laukinėje gamtoje užaugusių sviestmedžių. Kiekvienas natūraliai gamtoje išaugęs augalas yra nepakartojamas - individualus yra jo amžius ir istorija, gyvybės galia, nes išgyvena tik patys stipriausi augalai. 

Sviestmedžių aliejus lydosi 42-45 C, todėl palengva tirpsta ant odos, labai gerai ir gana greitai įsigeria. Nerafinuotas sviestmedžių aliejus turi konservuojančių ir bakterijas naikinančių savybių, todėl ilgai negenda.

Prieš tūkstančius metų natūralų, nerafinuotą sviestmedžių aiejų naudojo antikinio Egipto karališkosios šeimos nariai, tarp jų ir garsioji Kleopatra bei Nefertitė. Jie vertino stebuklingąsias šio aliejaus savybes.

Rekomenduojama. Nerafinuotas sviestmedžių aliejus yra puikus vitaminų A, E ir F šaltinis, jame gausu ir cinamono rūgšties. Riebiame sviestmedžių aliejuje esantis vitaminas A skatindamas ląstelių atsinaujinimą maitina, ramina sausą, šiurkščią, raukšlėtą odą. Tuo tarpu, vitaminas E veikia kaip antioksidantas, atitolinantis senėjimo procesus.

Sviestmedis tinka ir kūdikių, vaikų odos priežiūrai. Nepakeičiamas paraudusių, iššutusių užpakaliukų, dermatito paveiktos, sausos, niežtinčios odos priežiūrai. Kai kuriose Ganos ligoninėse sviestmedis naudojamas bambagyslių gijimui.

Sviestmedžių aliejus maitina ir drėkina sausą kūno odą, gerina dermatito, egzemos, žvynelinės, šalčio, saulės, baseino vandens paveiktos odos būklę, puikiai tinka kulnų, alkūnių priežiūrai, padeda apsisaugoti nuo strijų susidarymo.

Sviestas apsaugo nuo vėjo, šalčio, šiek tiek ir nuo UV spindulių. Naudokite sviestmedį ir vietoje lūpų balzamo (mums jis nepakeičiamas slidinėjimo kelionių metu).

Sviestmedis efektyviai drėkina išsausėjusią nosies gleivinę, veiksmingai atkemša užgulusią nosį!

Sviestmedis turi natūralių priešuždegiminių medžiagų, niežėjimą mažinančių savybių, todėl tinka pūslelinės, vabzdžių įkandimų, alergijų, nudegimų, nušalimų atvejais, taip pat esant raumenų skausmams ir patempimams prieš ir po treniruočių.

Tinka plaukų, sausų jų galiukų priežiūrai.

Sviestmedis itin veiksmingas esant pleiskanoms, naudojamas vietoje plaukų kaukės. Paimkite nedidelį jo kiekį, sušildykite delnuose ir paskirstykite ant galvos odos, drėgnų plaukų. Uždėkite ant plaukų dušo kepuraitę, ant viršaus užsukite rankšluostį (kad kaukė sušiltų ir sviestmedžio aktyviosios medžiagos geriau įsigertų į plaukus) ir palaikykite porą valandų. Po to, drungno vandens ir šampūno pagalba gerai išplaukite plaukus.

Naudojimas. Lyginant su kitomis sviestmedžio rūšimis, šis yra minkštesnės konsistencijos, nėra toks klampus, todėl žymiai lengviau tepasi ant odos. 

Verta įsidėmėti, jog šilta oda (pvz., po dušo, vonios) ir šiltas sviestmedis (laikykite jį šilčiausioje patalpoje) yra nepriekaištinga kombinacija!

Sudėtis ekologiškas išsuktas nerafinuotas sviestmedžio (taukmedžio) aliejus Butyrospermum Parkii
P

2021-03-27

Paulina

Pirmą kartą naudojau ne tik šį, bet taukmedžio sviestą apskritai.
Pliusai: nėra dirbtinių kvapiklių, idealus sausai odai
Minusai: savotiškas kvapas, tačiau besigerdamas į odą pakinta į savotiškai malonų (geriau savotiškas kvapas nei odą dirginantys kvapai); kadangi nėra aliejinės struktūros, sunkokai tepasi, tam tikrose kūno vietose man buvo linkęs gumuliuotis, tačiau gabalėlį ilgiau palaikius ant kūno ši problema sumažėdavo
Asmeniškai man pliusai nusvėrė minusus, o man asmeniškai minusai ir visai netrukdė

A

2019-12-10

Airida

Nebuvau gerbėja gryno taukmedžio, kol neatradau šio. :) Tikrai minkštas, be pretenzijų. Naudoju ir pėdų priežiūrai ir nėštumo metu augančiam pilvukui, jau paskutinės nėštumo savaitės - strijų nematyti. :))

N

2019-02-13

Natura

Atsiliepimas, skelbtas FaceBook'e: "Tikrai šis sviestas - pasaka! Neatsidžiaugiam juo."

Daugiau komentarų

P

2021-03-27

Paulina

Pirmą kartą naudojau ne tik šį, bet taukmedžio sviestą apskritai.
Pliusai: nėra dirbtinių kvapiklių, idealus sausai odai
Minusai: savotiškas kvapas, tačiau besigerdamas į odą pakinta į savotiškai malonų (geriau savotiškas kvapas nei odą dirginantys kvapai); kadangi nėra aliejinės struktūros, sunkokai tepasi, tam tikrose kūno vietose man buvo linkęs gumuliuotis, tačiau gabalėlį ilgiau palaikius ant kūno ši problema sumažėdavo
Asmeniškai man pliusai nusvėrė minusus, o man asmeniškai minusai ir visai netrukdė

A

2019-12-10

Airida

Nebuvau gerbėja gryno taukmedžio, kol neatradau šio. :) Tikrai minkštas, be pretenzijų. Naudoju ir pėdų priežiūrai ir nėštumo metu augančiam pilvukui, jau paskutinės nėštumo savaitės - strijų nematyti. :))

N

2019-02-13

Natura

Atsiliepimas, skelbtas FaceBook'e: "Tikrai šis sviestas - pasaka! Neatsidžiaugiam juo."

N

2018-11-30

Natura

Atsiliepimas, atsiųstas el. paštu: "Jau antras vaikas auga su šiuo sviestu. Jei retu atveju pašunta, tai pakanka vos vieno patepimo ir lyg nieko nebūta. Nekalbu apie sausai odai pagalbą, nušalimams, net pūslelinę taip gydausi."

N

2018-11-30

Natura

Atsiliepimas, skelbtas Facebook'e: "Kad toks vienintelis tai 100proc! Vienas mėgstamiausių jūsų produktų."

N

2016-11-10

Natura

Atsiliepimas, atsiųstas el. paštu: "Šį sviesmedį jau 3 kartą perku. Atsigavo rankos, o ir mažylei patepu išsausėjusias vietas. Jau ir draugėm rekomendavau :)"

L

2016-02-25

Lina

Labai gaila, bet stovi mano lentynoje kuri laika visiskai nenaudojamas. Labai stiprus kvapas, o ir konsistencija neleidzia lengvai padengti veido ar kuno,tepasi lyg vaskas. Maciau komentarus del puslelines, suteiksiu paskutine galimybe jam :)

N

2015-12-03

Natura

Atsiliepimas, skelbtas Naturatos FaceBook'o puslapyje: "Pats geriausias kokį esu naudojusi, tikrai rekomenduoju!"

N

2015-05-18

Natura

Atsiliepimas, skelbtas Naturatos FaceBook'o puslapyje: "Mums jis PATS GERIAUSIAS! Superinis!!! O minejau, kad GERIAUSIAS? :)"

N

2015-02-24

Natura

Atsiliepimas, atsiųstas el. paštu: "Ačiū Jums labai už šį sviestuką. Tikrai tobulas!!! Jau perku 3 kartą po 2 vienetus ir labai labai patenkinta :)"

N

2014-10-17

Natura

Atsiliepimas, atsiųstas el. paštu: „Nemaniau, kad tas pats nerafinuotas taukmedis gali būti tiesiog kitoks! Sviestas, klampus, specifinio kvapo, kas kitokio dar jame galėtų būti, jei visos šios savybės būdingos taukmedžiui kaip produktui? Tačiau šis kitoks. Kitokia spalva, tekstūra, aromatas, viskas. Tikras atradimas išsausėjusiai odai!"

N

2014-09-25

Natura

Atsiliepimas, atsiųstas el. paštu: „Dėkoju už šitą nuostabų sviestą. Naudoju dar tik antrą kartą, o jau jaučiasi, kad galvos oda mažiau sudirginta. Įtrinu sviestą į drėgnų plaukų šaknis ir palieku per naktį, tada ryte išplaunu galvą. Tiesiog atrodo, kad nuo galvos akmuo nukrito, nebeperšti, neniežti!”

R

2014-07-09

Rūta

Esu be galo patenkinta šiuo produktu. Pirkau, nes turiu be galo sausą ir trūkinėjančią pėdų / kulnų odą. Jau po kokių trijų kartų oda tapo minkšta ir sugijusi, užtenka taukmedžio sviestu teptis kas antrą dieną, nes tikrai ilgai drėkina. Dar ir kitos dienos vakarą kulnų oda atrodo minkšta ir neišsausėjusi. Taip pat šį kremą naudoju rankoms ir alkūnėms. Rekomenduoju visiems, turintiems sausą, skeldinčią odą. Puikus produktas, greitai tirpstantis bei skalsus.

N

2014-03-30

Nijolė

Mano pats mėgstamiausias produktas lūpoms. Man visad labai sunkiai praeidavo pūslelinė, nei jokie pleistrai, nei kremai nepadėdavo, o paskutinį kartą tepiau vis šiuo sviestu, užsiklijuodavau pleistrą kad nieks nesiliestų ir kad sviestas nenusivalgytų, tai praėjo per tris dienas taip ir neišsiplėtojus, jokių šašų, jokių didžiausių randų, kaip būdavo iki šiol. Buvau apšalus :)
Tepuosi juo ir veidą po šveitimo procedūrų ir kitas labai sausas vietas, kaip kad pas mane būna alkūnės.
Yra keli komentarai dėl kietumo, tai manau tas kietumas ir nuo partijos šiek tiek priklauso, antras mano nupirktas indelis tikrai minkštesnis negu pirmas. Bet aišku vis vien nėra toks kietas, kaip neišsuktas sviestas. Kvapas irgi labai malonus, palyginti su kitu taukmedžio sviestu kurį kažkada turėjau,man jo kvapas buvo kaip kokių rūkytų lašinių :) , o šito kvapas kaip kakavos sviesto.

I

2014-03-28

Irma

Uzsakiusi si sviesta, laukiau kaip kokio stebuklo (tiek isgirtas, isreklamuotas). Pirkau tepti savo mazyles (1.5 metai) kunui, nes linkusi sauseti. Patepus odele, ji tikrai yra svelni, poveikis nevienadienis (naudojant kitus sviestmedzio sviestelius kita diena po tepimo oda vel budavo issausejusi).
Vienintelis minusas (ar geriau sakyti nepatogumas) -kieta konsistencija ir norint tepti didesni plota, man reikia ji issitirpdyti indelyje su siltu vandeniu. Mazam plotui tepti uztenka nedideli kieki sviesto issitirpdyti tarp delnu.
Na ir zinoma kvapas - nera labai malonus, intensyvus sviestmedzio kvapas, bet kadangi buvome susidure su juo ir anksciau, tai tikejausi kazko panasaus. Juk negali "natur produkt" kvepet braskem ar mangais (kaip sintetiniai kremai).

R

2014-03-26

Raimonda

Nuo pirmo pabandymo įsimylėjau! ;-) Labai skalsus, todėl nors ir nedidelis kiekis, bet manau užteks tikrai ilgam. Natūralus, skaniai kvepiantis aromatas. Poveikis tikrai akivaizdus jau po poros pasitepimų! Norisi naudoti vėl ir vėl :-) Man šis sviestukas nuostabus atradimas, nes turiu linkusią sausėti odą. Dar ir kitiems būtinai rekomenduosiu išbandyti! ;-)

V

2013-12-20

Vilma

Kvapas iš karto išgąsdino. Bet stengiuos per daug jo neuostyti. O gydomasis poveikis odai sergančiai atopiniu dermatitu tikrai stebuklingas. Džiaugiuos įsigijus.

K

2013-12-13

Kristina

Naudoju vietoj lupu balzamo, kartais ir issausejusiu kulnus pasitepu. Puikiai minkstina ir pamaitina oda. Labai patinka ir kvapas labai naturalus, neikyrus, maloniai tepasi.Vertas demesio produktas.

E

2013-12-03

Eglė

Sveiki,

Na ką, kadangi užsisakydama šį sviestą rėmiausi jūsų atsiliepimais tai nepatingėsiu ir pati tokį parašyti.

Kadangi labai laukiau kada išbandysiu šį jūsų vadinamą stebuklą, pristatymas man prailgo. atkeliavo lygiai 3ios darbo dienos pabaigoje. Kaip ir parašyta pristatymas 1-3 d.d.

Kadangi taukmedžio sviesto nesu jokio bandžiusi, mane išpradžių nustebino kvapas. Jis nėra kažkoks labai ypatingai kvepiantis, tuo labiau jeigu tikitės kvapo kaip iš body shop ar pan. tai tikrai nebus. bet tikrai kvapas neerzinantis per daug (nors esu nėščia ir uoslę turiu jautresnę negu šuns tikriausiai). Man tas kvapas kažkaip sukėlė malonų jausmą, nes kvepia "natūralumu" :}}(gal tai tik įsitikinimas)
pats sviestas? tepasi tikrai sunkokai jeigu lyginant su kūno "sviestais" kuriuos perkate parduotuvėse. Tačiau pirmojo bandymo metu jau sistemą radau ir tikrai pasitept nebuvo kančia. Plius įžvelgiau tame teigiamų dalykų, nes norėdama gerai įsitepti tiesiog stipriau įmasažuoji sviestą. Gaunasi mini kūno masažas :)
Praėjus ~8h aš vis dar jaučiu, kad mano kūnas išskirtinai, maloniai "drėgnas", oda švelni.
Šiaip pirkau šį sviestą su ta mintim, kad apsaugos nuo strijų, kurios atsiranda nėštumo metu, todėl ar tokį poveikį gausiu galėsiu parašyti tik vėliau :}}

N

2013-05-27

Natura

Regina, "yra minkštesnės konsistencijos, nei įprastai, nėra toks klampus, todėl lengviau tepasi ant odos" nėra tas pats, kas "toks minkštas, kad itin lengvai slysta tepant" ar pan. Tiesiog šis išsuktas taukmedis išsiskiria minkštumu, purumu, aromatu iš kitų gamintojų mėginto taukmedžio sviesto (jei kalbame apie 'Butyrospermum parkii' taukmedžio rūšį), tačiau tai nereiškia, kad jis yra purus, minkštas, be galo kvapnus kaipo toks apskritai, nes šie apibūdinimai taukmedžio sviestui nėra būdingi. Jei norisi kažko panašaus į taukmedžio sviestą, tačiau lengvai slystančio ir įsigeriančio, lyg aliejinės konsistencijos, tuomet patartume rinktis 'Vitellaria paradoxa' taukmedžio rūšį arba Naturatos tirpstantį išsuktą taukmedžio sviestą, kuris yra praturtintas aliejais, todėl lengvai besitepantis ant odos.

R

2013-05-24

Regina

Lyginant su kitomis taukmedžio rūšimis, šis sviestas yra minkštesnės konsistencijos, nėra toks klampus, todėl žymiai lengviau tepasi ant odos. Taip yra todėl, kad šis sviestas yra puikiai išsuktas.
Bet, kad jis toks kietas, kad net negalima patepti? O rašoma kitaip.

o

2013-04-08

odeta

ko gero pats universaliausias ir pats geriausias produktas is aplamai kadanors naudotu,labai patinka jo kvapas

I

2013-03-29

Ilona

Tikrai vertas dėmesio ir pagyrų. Dabar tik patepiau rankytes tačiau efektas kaip jokių kitų kremų.Rankos švelnios tarsi aksomas.Ačiū jums. Manau atradau tikrai gerą liniją

E

2013-03-11

Erika

Laaaaabai patiko.. labai lengvai tepasi (ne taip kaip kiti sviestai), visai skaniai kvepia ir puikiai drekina oda.. aciu jums uz si produkta! tikrai planuoju vel uzsisakyti... :)

I

2012-09-26

Ieva

Iš pradžių pasirodė keistokas kvapas, nors ir nepalyginamai geresnis už kokoso aliejaus (šito kvapo labai nemėgstu). Dabar prie kvapo pripratau, netgi laaaabai skanus, taip ir norisi pradėt valgyt atsidarius indelį :)
Pastebėjau, kad ištepus vakare, ryte palietus vis dar jausmas kaip šviežiai ištepus, nors paties riebumo nėra ir jis dingsta dar vakare :)
Rankoms, alkūnėms, visai plonesnei kūno odai susigeria gana greitai ir suminkština, sušvelnina odytę, o ant pėdų nesulaukiu, kol susigers, ir nesuminkština/nesudrėkina taip greitai. Bandysiu kojoms ieškoti "skystesnės" ir labiau drėkinančios, negu maitinančios alternatyvos. Gal yra kokios rekomendacijos tokio paties malonaus kvapo?

R

2012-09-13

Renata

pritariu sis sviestas labai naudingas, as juo taip pat kuo puikiausiai gydausi pusleline. sausus odos plotelius , maitinu oda, is pradziu tik kvapas nepatiko bet dabar jau pripratau :)

N

2012-09-13

Natura

Atsiliepimas, ir vėl atsiųstas el paštu: "Ar gali būti, kad šis taukmedžio sviestas yra puikus gydomasis preparatas nuo lūpų puslelinės? Aš šį sviestą iš jūsų esu įsigijusi, ir keletą kartų man pradėjo kilti lūpų pūsleliėe, kaip mat juo pasitemiau, nieko negalvodama, kad jis padės, ir ką gi, žiūriu, kad ta puslelinė buvo vos matoma, neišbujojo, neišsprogo, tiesiog ramiai nugijo, net neiškilusi, ir taip kelis kartus išsigydžiau puslelinę, tai dabar galvoju, nejaugi šis sviestas taip gelbėja? Planuoju vėl isigyti, kai grįšiu namo. :)"

N

2012-09-10

Natura

Dar vienas el. paštu atsiųstas atsiliepimas: "Monoi aliejus ir kreminis taukmedžio sviestas, taip pat kavos pupelių sviestas sužavėjo, - tiek kvapas, tiek patys produktai."

N

2012-03-30

Natura

Dar vienas atsiliepimas, atsiųstas el. paštu:
"Išsuktas taukmedžio sviestas puikus! Žiemą visa šeimyna tepėmės nuo šalčio, dabar tiesiog vaikams išsausėjusias odelės vietas patepu, mažajam dar ir užpakaliuką. Puikiai tinka viskam. Anksčiau esu išbandžiusi kelių rūšių taukmedžio sviestą, ir jau galvojau, kad jo nebenaudosim, nes labai nepatogu būdavo jį tepti. Tai buvo paskutinis bandymas, ir toks sėkmingas!"

N

2012-01-27

Natura

Neretai atsiliepimus iš pirkėjų gauname el paštu, taigi vienas jų: "Šis išsuktas taukmedžio sviestas TOBULAS!"

N

2012-01-20

Natura

Dar po kelių dienų gavome tos pačios pirkėjos atsiliepimą: "Išsuktas taukmedis labai patiko! Iš tikrųjų pats geriausias iš naudotų taukmedžio rūšių. Labai skaniai kvepia, purus, minkštas, lengvai tepasi, tikrų tikriausias kremas :) Naudojam visa šeima, o ypač einant į lauką patepu savo ir savo mažiukų veidus.
Tik buvau šiek tiek nustebusi, nes galvojau gausiu mažą induką, nes 75 gr. ne taip ir daug. O gavau normalų, kokių 120 ml. induką :)
Čia kaip suprantu, nurodytas neišsukto taukmedžio svoris? :)
Dar kartą dėkui."

N

2012-01-20

Natura

Kartais pirkėjų atsiliepimus gauname el paštu ir štai vienas jų (I dalis): Prašau panaikinkite mano užsakymą, nes radau išsuktą purų taukmedžio sviestą daugiau nei perpus pigiau kitoje el parduotuvėje, todėl įsigysiu jį tenai" - štai tokią žinutę gavome iš vienos pastovios mūsų pirkėjos.

Kelias dienas vėliau gavome štai tokį tos pačios pirkėjos email‘ą: „Būtinai pamėginsiu Jūsų iššuktą taukmedi. Dabar jau gailiuosi, kad jo iškart nepirkau :( Šiandien man atvežė tą pigesnį išsuktą taukmedi, tai nusivyliau juodai :( Taip ir galvojau arba labai išlošiu, arba... Dar tokio smirdančio taukmedžio nesu turėjusi! Naudojau įvairias rūšis, suskaičiavau bent šešias, ir visi savaip kvepėjo riešutais, žodžiu, labai maloniai ir neįkyriai. Na ką smirda, tai smirda, bet jo ir tepti neįmanoma. Bandžiau ir ant šlapios, ir ant sausos odos, tai išvis nesitepa, tolygiai nepasiskirsto kaip koks vaškas. O labiausiai, kas suerzino, tai taukmedyje esantys kažkokie gumulėliai, kurie tepant odą skaudžiai braižo ir labai nemaloniai tepasi. Žodžiu bet kuriuo atveju pirksiu Jūsų išsuktą taukmedį, nes labai geri atsiliepimai, tikiuosi šįkart nepralošiu :) "Skūpas moka du kartus" - čia jau faktas...“

J

2011-09-08

Justė

Man asmeniškai nepatiko šio sviesto specifinis kvapas, labai erzino, TAČIAU (!) vistk norėjosi išbandyti jo poveikį, ir jis pasiteisino - nuolatos turėjau sausas lūpas, nepadėdavo jokios priemonės, o dabar jos tokios minkštos, kaip niekada, ir tik šio sviesto pagalba. Prie kvapo beveik pripratau :)

E

2011-05-02

Eglė

Ko gero geriausias, iš visų čia esančių gerų dalykų:-) Idealiai tinka sausai rankų odai. Panaudojus trumpą laiką jos tapo minkštos ir švelnios. Taip pat labai tinka paakiams, lūpoms ir be abejo visam kūnui. Labai geras dalykėlis:-)

D

2011-02-11

Dalia

O aš nepasakyčiau,kad šis kremukas sviestukas bekvapis.Ilgai galvojau,vis uosčiau, kokį kvapą jis man primena - tokį šiltą,skanų,valgomą,ogi padariau išvadą,kad lyg saldymynai,lyg kakava karšta.Žodžiu, įdomiausia tai ,kad tai natūralus kvapas,iš gamtos.Nepamainomas dalykėlis lūpoms,odelėms aplink nagus.Kietokas,bet lengvai nuo rankų šilumos lydosi.O dar pastebėjau,kad tokiu būdu ir tauposi,nes jei būtų minkštas,tai ir kabinčiau šaukštais.

A

2011-02-03

Ana

Iš pradžiu išsigandau, nes pasirodė man per kietas, ir galvojau, kad jau tikrai neišeis man juo naudotis. Bet jau antras kartas parodė, kad tai padaryti labai lengva, paskirstai ant rankų, šiek tiek ištirpsta ir pirmyn :) o jau odai kaip patinka ir tinka, pasaka. Kartais net nesitiki, kad tai mano kūnas :) ir dar labai patinka, kad jo kvapas neutralus ir nerėžia nosies. Svarbiausia, kad visi šie teigiami dalykai, neužgožtų pagrindinio, dėl ko jį pasirinkau, tai yra padėtų man apsisaugoti nuo strijų

R

2011-01-29

Rasa

negaliu atsistebeti, kokiu zaibo greiciu si karta dingo sis sviestukas :) Bet jis tikrai vertas to

R

2011-01-06

Rasa

Dar tokio stebuklo mano oda nera patyrusi. Sitas issuktas sviestas absoliuciai tobulas. Ypac ziema, kai saltas oras, as jau nekalbu apie savo sudirgusius akiu vokus, kuriuos jis tiesiog gelbsti. Mano veido oda gana misri, taciau sitas puikus sviestas, net jei panaudotas kaip veido kremas, nepalieka jokio blizgesio. Nuosirdziai nuosirdziai rekomenduoju, geriau nuspirkti pora indeliu sito sviesto, negu viena brangu krema is masines prekybos vietu

Mažiau komentarų

    Rašykite komentarą: