home

Mėlynojo vandenyno muilas

9,50 €

  • 100 g

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

Į šį natūralų, veganišką, rankų darbo švelnų muilą sudėtas nerafinuotas taukmedžio sviestas, ekologiškas alavijo barbadensio lapų ekstraktas, kinrožės aliejus. Įlašinta subtilių levandų ir pelargonijų eterinių aliejų. Su šiuo muilo gabalėlį (be kokoso) galima praustis nuo plaukų iki kojų, kad būtumėte švarūs ir žvalūs. Subtilus, gaivaus mėlynojo vandenyno kvapas atgyja, vos tik muilą paliečia vanduo. 

Šis muilas gaminamas rankomis su dideliu kiekiu maitinančių ir drėkinančių augalinių aliejų „senamadišku tradiciniu būdu“ mažomis partijomis... Maišome, kol mūsų rankos nebeištveria, paliekame sustingti, supjaustome. Paliekame džiūti. Džiovinimo procesas užtrunka ilgai nuo 4 savaičių ...

Kiekvienas muilo batonėlis pagamintas atsižvelgiant į jus, naudojant odą mylinčius + plaukams draugiškus aliejus. Sutelkdami dėmesį į etiškai gautus augalinius aliejus ir ingredientus, kurie dera su jūsų oda ir gerove.

Sudėtis Butyrospermum Parkii, Aqua, Astrocaryum Tucuma, Allanblackia Floribunda (Org.), Hibiscus Sabdariffa, Lavandula Angustifolia, Pelargonium Graveolens, Alkanna Tinctoria, Linalool* Citronellol* Geraniol* Limonene* Citralpon* - visi ingredientai * alergenai, natūraliai esantys eteriniuose aliejuose.

    Rašykite komentarą: