aliejai

Ekologiškas sezamų aliejus

13,00 €

  • 100 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (1)

Šildantis ir tikrai labai puikus - tokią išvadą padarė visa Akamuti komanda, išbandžiusi šį aliejų!

Aliejus yra lengvas, nekemšantis porų, turi daug nesočiųjų riebiųjų rūgščių, vitaminų A, E, mikroelementų Fe, Cu, Si rūgšties, Ca, linoleinių rūgščių.

Išgautas šalto spaudimo būdu iš sezamo sėklų, nerafinuotas, ekologiškai švarus.

Šiam aliejui, skirtingai nuo skirto maistui, būdingas vos juntamas sezamų aromatas, kadangi jam pagaminti naudojamos neskrudintos sezamo sėklos. Tik iš prieš tai paskrudintų sezamo sėklų gaunamas aiškaus sezamų aromato aliejus!

Sezamas yra seniausias augalas, auginamas aliejui gauti. O sezamų sėklos yra laikomos vienu seniausiai naudojamų prieskonių pasaulyje. Augalas vienmetis, užauga iki 1m aukščio. Sėklos auga dėžutėje, kuri atsiveria tik tuomet, kai sėklos yra subrendusios (prisimenate - "Sezamai, atsiverk!" iš "Tūkstančio ir vienos nakties" pasakų?)

Rekomenduojama. Tinka visiems odos tipams, bet itin sausai, probleminei. 

Efektyviai drėkina odą, nekimšdamas porų, neutralizuoja laisvuosius radikalus, stabdo senėjimo procesus. Apsaugo nuo UV spindulių.

Tinka galvos odos masažui ir plaukų, sausos galvos odos priežiūrai.

Naudojimas. Aliejumi tepti drėgną veido, kūno odą ar pagal poreikį plaukus, jų galiukus, galvos odą.

Naudodami aliejų pasigaminkite nuostabų kūno šveitiklį - į dubenėlį įpilkite šlakelį aliejaus, įberkite į jį rudojo cukraus, kavos tirščių ir palikite tol, kol cukrus kiek aptirps. Vėliau maudynių metu šiuo mišiniu masažuokite kūno odą - oda taps lygi, minkšta ir labai švelni.

Vienas mūsų partneris, gimęs ir užaugęs Vakarų Afrikoje, Ganoje pasiūlė dar vieną kūno šveitiklio receptą: dubenėlyje ištrinkite 35 g juodojo gabalinio muilo, po 20 g nerafinuoto taukmedžio, kakavos sviesto, kokosų bei sezamų aliejaus ir dadėkite 60 g rudojo cukraus. Masę palikite trumpam pastovėti, kad cukrus kiek aptirptų ir taptų korėtas.

Sudėtis ekologiškas, šalto spaudimo sezamų aliejus (Sesamum indicum)
Kilmės šalis Meksika
I

2011-01-07


Isigijau ir likau labai patenkinta,naudoju ir veidui ir kunui,be to ir lupas pasitepu.Tai tikrai skalsus ir daugiafunkcis produktas.

    Rašykite komentarą: