aliejai

Aviečių sėklučių aliejus

5,25 €

7,50 €

0 vnt. Šiuo metu prekės neturime.

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (2)

Visiems gerai pažįstama gardi ir kvapni uoga dažnam nė nežinant, turi dar vieną išskirtinę savybę.

Aviečių sėklučių aliejaus gintaro gelsvumo spalva išduoda aukščiausią nerafinuoto šalto spaudimo aliejaus kokybę...

Išgautas šalto spaudimo būdu, nerafinuotas.

Efektyviausias būdas kovoti su laisvaisiais radikalais yra naudojant veido odos priežiūros priemones, kurios praturtintos natūraliais antioksidantais, vitaminais ir aktyviais junginiais.

Šis aliejus išsiskiria dideliu alfa ir gama tokoferolio (veiksmingiausia vitamino E forma) kiekiu, todėl jei reikėtų vienu sakiniu apibūdinti aviečių sėklyčių aliejų, tai reikėtų pasakyti, jog tai aliejus, išskirtinai pasižymintis natūralia apsauga nuo žalojančių UV spindulių ir suteikiantis apsauginį SPF filtrą.

Tai lengvas, greitai susigeriantis į odą, ją tonizuojantis, veikiantis priešuždegimiškai ir nepaliekantis riebumo jausmo aliejus, kuriame gausu vitamino A, E, omega 3 ir omega 6 riebalų rūgščių.

Rekomenduojama. Tinka jautrios, brandžios, reiklios, pažeistos, egzemos paveiktos, o ypač pleiskanojančios odos priežiūrai, taip pat veido masažui.

Tinka ir plaukų, jų galiukų priežiūrai.

Naudojimas. Skalsus, nes veido odai sudrėkinti užtenka kelių lašelių. Alieju tepti drėgną odą, kad aliejus susigertų ir nepaliktų riebumo jausmo ar blizgesio.

Gali būti naudojamas vienas arba dedamas į pagrindinių aliejų mišinį.

Gerai dera sumaišytas su granatų ar avokadų aliejais. Geriausiam rezultatui gauti sumaišyti aliejų su granatų aliejumi bei alyvuogių skvalenu.

Tiekiamas patogioje pakuotėje su pipete.

Laikomas sausoje, vėsioje ir tamsioje vietoje.

Sudėtis nerafinuotas aviečių sėklučių aliejus (Rubus idaes)
R

2015-12-19


Naudoju jį vietoj apsauginio kremo kai saulė ne tokia "aštri", pvz.: rudenį Turkijoje. Man puikiai užtenka jo vieno, jokių nusvylimų. Bet kai saulė kaitresnė, tai jo vieno tikrai neužteks...

K

2013-11-18


Išbandžiau būdama Italijoje, UV apsauga tikrai veika:)

    Rašykite komentarą: