aliejai

Ekologiškas saldžiųjų migdolų aliejus

17,50 €

  • 100 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Komentarai (0)

Tai švelnaus aromato universalus, vienas dažniausiai naudojamų aliejų, kuriame gausu vitamino A, E, B mono- bei polinesočiųjų rūgščių.

Rekomenduojama. Pakankamai riebus, tačiau gerai įsigeriantis į odą, tinkantis visiems odos tipams, bet ypač gležnos, jautrios, sausos, o taip pat kūdikių odos priežiūrai, masažams.

Dažnai rekomenduojamas kaip raminantis aliejus sausai, jautriai ar į uždegimus linkusiai odai. Ypatingai minkština ir ramina sausą odą, mažina niežėjimą, sukeltą egzemos, psoriazės, dermatito.

Išsausėjusių, garbanotų plaukų, galiukų priežiūrai taip pat.

Migdolų aliejus naudojamas vietoje akių makiažo valiklio. Šlakelį aliejaus užlašinkite ant sudrėkinto vatos diskelio, palaikykite priglaudę, kol sudrėks blakstienos ir švelniais judesiais nuvalykite akis.

Naudodami aliejų pasigaminkite kūno šveitiklį - į dubenėlį įpilkite aliejaus, įberkite į jį rudojo cukraus ir palikite aptirpti. Vėliau maudynių metu šiuo mišiniu masažuokite kūno odą - oda taps lygi, minkšta ir labai švelni.

Naudojimas. Gali būti naudojamas vienas arba maišomas su kitais (pvz., labai tinkantis su abrikosų kauliukų) aliejais vietoje viso kūno odos drėkintojo ar veido kremo.

Tiekiamas buteliuke, pagamintame iš medžiagos be kenksmingų ftalatų, su patogiai atsikemšančiu, dozuojančiu kamšteliu. 

 

Kilmės šalis: JAV

Sudėtis: ekologiškas, šalto spaudimo saldžiųjų migdolų aliejus (Prunus dulcis)

    Rašykite komentarą: