naturalus-aliejai

Ekologiškas ryžių sėlenų aliejus

18,97 €

  • 30 ml
  • 100 ml
  • 50 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (2)

Didžiausias komplimentas japonei yra būti pavadintai nuka bijin, kas išvertus reiškia ryžių sėlenų grožį.

Tai egzotiškas švelnus ir minkštinantis japoniškas aliejus.

Ryžių sėlenų aliejus Japonijoje naudojamas nuo neatmenamų laikų. Kaip ir kamelijų, ryžių sėlenų aliejus yra pagrindinė geišų odos, plaukų, nagų priežiūros priemonė ir jų grožio paslaptis.

Šalto spaudimo aliejus, spaudžiamas tradiciniu metodu iš ryžių sėlenų/luobelių. Gausus vitamino E, natūralių antioksidantų, skvaleno, kuris savo savybėmis panašus į žmogaus poodinius riebalus.

Iš kai kurių augalų išgaunamas skvalenas didina odos elastingumą, minkština, sudrėkina vidinius odos sluoksnius ir padeda išlaikyti drėgmę joje, todėl efektyviai mažina raukšles, atsiradusias nuo drėgmės stygiaus odoje.

Mūsų organizmas gamina mažą skvaleno kiekį, kurio gamyba nuo maždaug 20 - ties metų pradeda lėtėti. Skvalenas yra būtinas tam, kad būtų užtikrintas pakankamas drėgmės kiekis odoje, kas betarpiškai susiję su odos senėjimu. Štai kodėl skvalenas yra daugelio priešraukšlinių odos priežiūros priemonių sudėtinė dalis ir dažnai apibrėžiamas kaip "nechirurginis veido odos patempėjas". 

Rekomenduojama. Naudojamas veido ir kūno odos, plaukų, nagų priežiūrai.

Tinka visiems odos tipams (net vaikų), bet ypač brandžiai, sausai, jautriai.

Aliejus naudojamas raukšlių prevencijai, efektyviam odos valymui, ląstelių regeneracijai, odos pagyvinimui, dėmių šalinimui, jos lygumui užtikrinti. 

Šiek tiek apsaugo nuo žalojančių saulės spindulių.

Ryžių luobelių aliejus minkština, išlygina plauko sieneles, padeda išlaikyti drėgmę, atkurti sausų ir pažeistų plaukų struktūrą, suteikia jiems prarastą žvilgesį bei lankstumą, įtrintas į galvos odą skatina plaukų augimą, apsaugo nuo jų slinkimo, maitina odą, glotnina ir švelnina plaukus, padaro juos lengvai išsišukuojančius.

Naudojimas. Aliejų tepti ant sausos arba drėgnos, pvz., gėlių vandeniu apipurkštos, odos.

Plaukams, jų šaknims ar galiukams naudojamas kaip neišplaunama drėkinamoji, apsauganti, stiprinanti priemonė. Arba vietoje maitinančios kaukės plaukų šaknims, galvos odai.

Pagrindinis dalykas, kas nepopuliaru pas mus, tačiau įprasta Rytuose – po galvos trinkimo į jos odą įtrinamas aliejus. Kai kurie grožio specialistai rekomenduoja tepti aliejumi plaukus ar tik jų galiukus. Tačiau juk laistant gėlę, drėkinamos jos šaknys. Nesiginčijama, kad reikia apipurkšti vandeniu ir lapus, tačiau, pirmiausia, vystant gėlei, drėgmė reikalinga jos šaknims.

Įsitrynus plaukų šaknis aliejumi, gali susidaryti įspūdis, kad plaukai riebaluoti. Tad geriausia aliejų naudoti prieš miegą, o ryte galvą ištrinkti, neretai net keletą kartų.

Aliejaus procedūros apskritai labai veiksmingos. Aliejai veikia ne tik tai, kas matoma išorėje. Indijoje sakoma, jei tu neįtrini į galvos odą aliejaus, reiškia, tu nesirūpini savo smegenimis.

Sudėtis ryžių sėlenų aliejus (Oryza saliva)
E

2019-03-23

Eglė

nusipirkusi aš jį keletą metų ir vis neužbaigiu - tai lengvam akių makiažui valyti (kartu su vandeniu), tai odai vakare prieš miegą, papurškus gėlių vandeniu prieš tai. minkština odą, kvapas neutralus. tiesa, ir į plaukų kaukes įmaišau. universalus :)

J

2012-06-25

Jurga

Nenusakomas rankų odos švelnumas!
Plaukų galiukams - labai svarbu nepadauginti.

    Rašykite komentarą: