naturalus-aliejai

Ekologiškas Abrikosų kauliukų aliejus

11,97 €

  • 30 ml
  • 50 ml
  • 100 ml
  • 200 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

Tai labai lengvas, greitai į odą susigeriantis ir nepaliekantis riebumo jausmo aliejus, išgautas šalto spaudimo būdu iš abrikosų branduolių.

Rekomenduojama. Aliejuje gausu nesočiųjų riebalų rūgščių, turi daug vitamino A ir C, jis tinka visiems odos tipams, taip pat ir brandžiai odai.

Šis aliejus nekemša porų, todėl ypač tinka mišrios odos priežiūrai, o dėka savo lengvos tekstūros šis aliejus puikiai tinka ir kūdikių odos priežiūrai, masažams.

Gydo uždegiminius procesus, egzemą, ramina niežėjimą, perštėjimą.

Labai tinka veido masažui.

Naudojimas. Nepamirškite, jog epidermis sugeria ne gryną vandenį, o vandens ir aliejaus mišinį, išoriškai aliejus nedrėkina odos, bet „nusineša" vandenį įsigerdamas į ją. Todėl nepamirškite aliejus tepti ant drėgnos odos vietoje kūno odos drėkintojo ar veido kremo - ant drėgnų delnų paskirsčius vieną du lašelius aliejaus ir juo tepant odą.

Abrikosų aliejus puikiai nuvalo tiek akių, tiek veido makiažą - valyti su vandenyje ar hidrolate sudrėkintu vatos diskeliu. Oda lieka ir švari, ir pamaitinta. Galite pasigaminti makiažo valiklį (trys dalys aliejaus, viena dalis rožių arba ramunėlių hidrolato), kurį kiekvieną kartą prieš naudojant reikia suplakti.

Naudodami aliejų pasigaminkite nuostabų kūno šveitiklį - į dubenėlį įpilkite šlakelį aliejaus, įberkite į jį rudojo cukraus, jūros druskos ar kavos tirščių ir palikite tol, kol cukrus kiek aptirps. Vėliau maudynių metu šiuo mišiniu masažuokite kūno odą - oda taps lygi, minkšta ir labai švelni...

Sudėtis 100 %Abrikosų kauliukų aliejus, Prunus Armenica

    Rašykite komentarą: