naturalus-eteriniai-aliejai

Ekologiškas levandų eterinis aliejus 5ml

8,97 €

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

Ekologiškas levandų eterinis aliejus distiliuojamas garais iš Lavandula Angustifolia žiedų. Dėl ypatingo klimato ir ekologinių sąlygų regione, šis aukštos kokybės organinių levandų eterinis aliejus turi gydomųjų savybių. Viena iš priežasčių, kodėl aliejus yra taip plačiai naudojamas, tai jo fantastiškas kvapas ir nuostabios savybės. Aliejus yra labai universalus, turi vandeningą klampą ir yra skaidrios spalvos.

Šis ekologiškas levandų eterinis aliejus pasižymi stipriu gėlių kvapu ir aiškiai išreikštomis levandų natomis. Jis labai naudingas gydant galvos skausmą, migreną, nervinę įtampą ir emocinį stresą. Sakoma, kad gaivus aromatas pašalina nervinį išsekimą ir neramumą, kartu pagerindamas protinę veiklą.

Yra atlikta keletas tyrimų, rodančių, kad ekologiškas levandų eterinis aliejus gali būti naudingas virškinimui, nes padidina maisto medžiagų apykaitą žarnyne.

Manoma, kad ekologiškas levandų eterinis aliejus yra vienas saugiausių eterinių aliejų. Vis dėlto, jei pasireiškia alerginės reakcijos, jo vartojimą reikia nedelsiant nutraukti.

Netinka naudoti epileptikams, vaikams iki 6 metų ir žmonėms, netoleruojantiems eterinių aliejų.

Sudėtis Levandula Angustifolia
Tara/ pakuotė Stiklinis buteliukas

    Rašykite komentarą: