Pagalba

Grožio salonams

Natura naturata kviečia bendradarbiauti ir kartu dirbti dėl norinčių gyventi sveikiau.

Jūsų grožio salono klientams depiliaciją siūlome atlikti unikalia, profesionaliam naudojimui skirta aromaterapine cukraus depiliacijos sistema, kuri patenkins įnoringiausio kliento poreikius, o ypač to, kuris pageidavo, bet iki šiol neturėjo galimybės pasirinkti ekologiškos depiliacijos.

Depiliacija cukrumi yra išties veiksminga, nelyginamai švelnesnė nei vašku, nežalojanti viršutinio odos sluoksnio, nereikalaujanti po atliktos depiliacijos odos tepti raminamąjį/gydomąjį poveikį turinčiomis priemonėmis.

Taip pat siūlome savo veikloje kūno, veido odos priežiūrai, masažams naudoti aukščiausios kokybės nerafinuotus aliejus (be galo kvapnų slyvų, kokoso riešutų ar kt.), medžių sviestus (nerafinuotą taukmedį, migdolmedį ir kt.) bei gėlių vandenis.

Dėl kosmetologams, masažistams ar kitiems grožio spacialistams taikomos nuolaidų sistemos, pageidaujant dėl produkcijos didesnėse pakuotėse ar kitos išsamesnės informacijos susisiekite su mumis Jums patogiu būdu, t.y. telefonu (8686 50287) arba elektroniniu paštu (natura@naturata.lt).