medziu-muilai

Ekologiškas skystasis Aleppo muilas

10,00 €

12,50 €

  • 500 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Komentarai (1)

Garsusis tradicinis siriškas Aleppo muilas skystame pavidale.

Šio muilo sudėties pagrindas yra vertingieji alyvuogių ir lauro medžio uogų aliejai, kurie drėkina, maitina bei minkština odą, o atverdami poras leidžia pajusti gilų ir efektyvų prausimąsi.

Ekologiškas alyvuogių ir lauramedžio aliejai, drėkinančiomis savybėmis pasižymintis augalinis glicerinas bei vanduo - šio muilo pagrindas!

Alyvmedis yra laikomas taikos ir dieviškosios dovanos simboliu nuo tų laikų, kai balandis, paleistas iš Nojaus arkos, parskraidino vieną jo šakelę. Atėnuose alyvmedis buvo laikomas deivės Atėnės dovana miestui. Nuo tų laikų Viduržemio jūros pakrančių gyventojai alyvų aliejų naudojo ne tik maistui, bet ir kūno priežiūrai.

Antikos laikais taurusis lauras arba Apolono lauras buvo laikomas šventu augalu. Graikai galvojo, kad lauro medis gimė iš nimfos Dafnės metamorfozės, kuri tokiu būdu pasislėpė nuo Apolono meilės. Kaip ir alyvmedis, lauras simbolizavo taiką. Iš lauro uogų, pasižyminčių specifiniu kvapu, yra gaminamas aliejus, garsėjantis savo antiseptinėmis ir antibakterinėmis savybėmis.

Rekomenduojama. Būdamas veik bekvapis šis muilas labai tinka jautriems ar alergiškiems kvapams žmonėms, turintiems jautrią odą, taip pat ir vaikų odos priežiūrai.

Muilu galima skalbti ir vaikų rūbelius.

Muilo universalumas pasireiškia dar ir tuo, jog į jį įlašinus mėgstamų eterinių aliejų, galima pasigaminti pageidaujamo poveikio produktą.

Tiekiamas pakuotėje su dozatoriumi.

Ekologiškas produktas, sertifikuotas ECOCERT.

 

Sudėtis: vanduo (Aqua), saponifikuotas alyvuogių aliejus (Potassium Olivate), augalinis glicerinas, saponifikuotas laurų aliejus (potassium laPrate), ekologiškas alyvuogių aliejus, Potassium Benzoate,  sodium chloride, Potassium sorbate, lauramedžių aliejus

99% ingredientų natūralios kilmės

K

2013-04-27


Kvapas labai specifinis, teks priprasti:), tačiau dar nesu turėjusi švelnesnio ir malonesnio skysto muilo, rankų oda tampa tokia minkšta ir maloni:)

    Rašykite komentarą: