kudikiams-ir-vaikams

Švelnus persikų drėkinamasis kremas

9,45 €

13,50 €

  • 50 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Komentarai (1)

Geriausias iki 2022.02.28

Dėka jį sudarančių natūralių aliejų šis švelnus, malonaus aromato kremas minkština ir drėkina odą, palikdamas ją švelnią ir lygią.

Kreme esantis ekologiškas ramunėlių eterinis aliejus pasižymi raminačiomis, gydančiomis savybėmis, abrikosų branduolių aliejuje taip pat gausu vitaminų A ir C, riebiųjų rūgščių, pasižyminčių uždegiminius procesus, egzemą gydančiomis, raminančiomis, mažinančiomis niežėjimą savybėmis, todėl šis kremas ypatingai tinka jautrios odos priežiūrai.

Kremo sudėtyje esantis bičių vaškas, kaip ir medus, bičių pikis ar pienelis, turi terapinių savybių, todėl kremų gamybai yra tinkamesnis nei bet kuris įprastose masinės gamybos priemonėse naudojamas mineralinės kilmės vaškas.

Šio kremo gamyboje naudojamas ekologiškai švarus ir nebalintas vaškas, gaunamas iš Zambijos bitininkų ūkio, kurių prižiūrimos bitės nektarą renka iš tropiniuose miškuose augančių laukinių augalų. Todėl šis vaškas, būdamas natūraliai praturtintas propoliu bei žiedadulkėmis, taip pat teikia teigiamą poveikį jūsų vaikučio odos būklei, jos apsaugai, ne tik gydydamas ją, bet ir palikdamas natūralią apsauginę hidrolipidinę plėvelę.

Rekomenduojama. Specialiai sukurtas kūdikių, vaikų, o taip pat ir turinčių jautrią odą žmonių odos priežiūrai, jos minkštinimui ir drėkinimui.

Sudėtis: persikų kauliukų aliejus (Prunus persica), abrikosų kauliukų aliejus (Prunus armenica ), ekologiškas bičių vaškas (Cera alba ), ekologiškas ramunėlių eterinis aliejus (Chamomilla recutita), pelargonijų eterinis aliejus (Pelargonium graveolons)

I

2014-02-21


kremas minkštas ir lengvai tepasi tačiau kvapas labai aštrus kūdikiui tikrai netepčiau

    Rašykite komentarą: