kuno-aliejai

Kamelijų aliejus

28,50 €

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (1)

Tai egzotiškas ir brangus japoniškas aliejus. Šalto spaudimo, spaudžiamas senuoju tradiciniu metodu iš japoninės kamelijos gėlių sėklų. Nepainiokite su Camellia sinensis kamelijų aliejumi, nes šis aliejus spaudžiamas ne iš kininių arbatmedžių/Camellia sinensis, o japoninių kamelijų/Camellia kissi gėlių sėklų!

Kamelijų aliejus Japonijoje naudojamas nuo neatmenamų laikų. Tai pagrindinė geišų odos, plaukų, nagų priežiūros priemonė ir jų grožio paslaptis.

Aliejuje gausu Omega 9 ir kolageno, kurie svarbūs ląstelių regeneracijai ir odos elastingumui palaikyti. Jame taip pat didelis kiekis vitaminų A, B, C & E ir polifenolių, kurie veikia kaip antioksidantai, saugodami odą nuo laisvųjų radikalų.

Kamelijų aliejuje gausu oleininės rūgšties (Omega 9), t.y. apie 80-85%, kai tuo tarpu extra virgin alyvuogių aliejus jos turi apie 77%, o emu aliejus – apie 40%. Būtent dėl šios priežasties kamelijų aliejus laikomas skvarbiausiu, pasiekiančiu giliausius odos sluoksnius aliejumi visų kitų tarpe!

Lengvas, vos gelstelėjęs, veik bekvapis, nepalieka riebumo jausmo, greitai ir lengvai absorbuojasi į odą.

Rekomenduojama. Naudojamas veido ir kūno odos, paakių, dekolte, plaukų, nagų priežiūrai.

Tinka visiems odos tipams, bet ypač brandžiai, sausai. Dėl savo lengvos tekstūros tinka mišriai odai prižiūrėti, nekemša porų.

Dėka sudėtyje esančio didelio kalogeno kiekio mažina strijų, randų žymes, ramina paraudusią, gydo dermatito, aknės pažeistą odą, gerina odos tekstūrą, efektyviai drėkina ją.

Apsaugo nuo saulės spindulių.

Kamelijų aliejus puikiausiai minkština, išlygina plauko sieneles, padeda išlaikyti drėgmę, atkurti sausų ir pažeistų plaukų struktūrą, suteikia jiems prarastą žvilgesį bei lankstumą, įtrintas į galvos odą skatina plaukų augimą, apsaugo nuo jų slinkimo, maitina odą, glotnina ir švelnina plaukus, padaro juos lengvai išsišukuojančius. Gali būti naudojamas plaukų galiukams.

Naudojimas. Aliejų tepti ant sausos arba drėgnos, pvz., gėlių vandeniu apipurkštos, odos.

Sudėtis kamelijų aliejus (Camellia Kissi Seed Oil)
A

2019-12-11


Produktas patiko ir bus kartojamas, pasirodė gan lengvas, puikiai įsigeriantis, atliekantis savo funkcijas, svarbiausia - neįkirus. :)

    Rašykite komentarą: