kunui

Tirpstantis Tiramisù sviestas

27,50 €

  • 150 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

Sviestas nugalėtojas, Jungtinėje Karalystėje ne kartą pelnęs geriausio kūno sviesto apdovanojimą!

Padenkite savo kūną kvepiančios kavos, gardaus kreminio kakavos sviesto, salstelėjusio kokosų aliejaus sluoksniu, pabarstytu žiupsneliu paskrudintų karamelės kauliukų, apšlakstytu gardenijų žiedų Monoi bei praturtintu lašeliu natūralaus vitamino E...

Skamba neįtikėtinai? Tačiau būtent pagal šį receptą ganietė Akua Wood pagamino šį išskirtinį kūno sviestą.

Tai vienintelis produktas, kurį vadiname natūralios kosmetikos šedevru. Todėl, kad tai vienintelis rinkoje sutiktas produktas, nuostabiai kvepiantis Tiramisù, bet... pagamintas be jokio (!) tokį kvapą suteikiančio eterinio augalų aliejaus (būtent jie produktui suteikia aromatą), kas be ko produkto sudėtyje nėra ir jokių sintetintų aromatų!

Riebus, lengvai sviestinis, švelnaus, svaiginančio Tiramisù aromato.

Oda patepta šiuo sviestu išlaiko Tiramisù su kavos užuomina aromatą, o dėka medžių sviesto ir aliejų, kurie ir sudaro šį sviestą, oda lieka minkšta, švelni.

Šis kūno sviestas, kurio recepto pagrindą sudaro aukščiausios kategorijos kakavos sviestas iš pačios Akua močiutės kakavos ūkio - tai gamtos dovana Jums.

Nerafinuotas Ganos kakavos sviestas pats iš savęs turi puikų šokolado užuominos kvapą, tačiau sumaišytas su Arabikos kavos pupelių sviestu bei saldžiu kokosų aliejumi, jis tampa kvapniu kūno sviestu, kuris nepakeičiamas sausos, elastingumą praradusios odos priežiūrai.

Kakavos sviestas su odą minkštinančiomis nepakeičiamosiomis riebiosiomis rūgštimis ir antioksidantais stiprina odos elastingumą, padeda apsisaugoti nuo strijų susidarymo.

Šio sviesto receptūra praturtinta ir vertinguoju arganų aliejumi, dar vadinamu „Baltuoju Maroko auksu", kuris yra vienas brangiausių augalinės kilmės aliejų pasaulyje. Jo sudėtyje gausu antioksidantų, karotenoidų, pagrindinių riebiųjų rūgščių (Omega-6 ir Omega-9), tokoferolio (vitamino E), fitosterolio, kurie saugo odą nuo senėjimo, maitina ir minkština ją, apsaugo nuo raukšlių ir strijų susidarymo.

Rekomenduojama. Visiems odos tipams, bet ypatingai tinka sausai, pleiskanojančiai.

Gali būti naudojamas tiek veido, kūno, tiek rankų odos priežiūrai. Pažvelkite į šio sviesto ingredientų sąrašą - čia nėra nė vieno ingrediento, netinkančio naudoti veido odos priežiūrai. Gi atvirkščiai, kiekvieną šį sviestą sudarantį ingredientą atitinkamose prekių kategorijose siūlome naudoti grynų jų pavidalu ne tik kūno, bet ir veido odos priežiūrai.

Naudojamas sausų plaukų, jų galiukų priežiūrai taip pat.

Sudėtis kakavos sviestas (Theobroma cacao), kavos sviestas (Coffea arabica), Monoi aliejus (Cocos nucifera/Gardenia tahitensis), ekologiškas kokosų aliejus (Cocos nucifera), ekologiškas argano aliejus (Argania spinosa), palmių kauliukų aliejus (Elaeis guineensis), tocopherol (grynas natūralus vitaminas E)

    Rašykite komentarą: