kuno-sviestas

Taukmedžio ir alyvuogių sviestas

12,50 €

  • 50 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

Tai paprastas, bet jau spėjęs tapti pirkėjų mėgstamu riebaus nerafinuoto taukmedžio ir ekologiško extra virgin alyvuogių aliejaus derinys. Natūralaus riešutų užuominos aromato.

Jei mėgstate gryną taukmedžio aliejų, jums be abejonės patiks šis kūno sviestas, nes jo sudėtyje esantis alyvuogių aliejus pakankamai kietą taukmedį paverčia minkštu, lengvai ant odos besitepančiu bei pasiskirstančiu sviestu.

Alyvuogių aliejuje gausu mineralų, proteinų bei vitaminų, o ypač vitamino E, kuris yra stiprus antioksidantas. Nerafinuotas taukmedžių sviestas taip pat yra puikus vitaminų A ir E šaltinis. Taukmedžių svieste esantis vitaminas A skatindamas ląstelių atsinaujinimą jaunina odą, maitina ir ramina sausą, šiurkščią, raukšlėtą odą. Tuo tarpu, vitaminas E veikia kaip oksidantas, atitolinantis senėjimo procesus, mažinantis vėžinių ląstelių atsiradimo galimybę.

Rekomenduojama. Tinka suaugusiųjų, vaikų ir kūdikių sausos, jautrios odos priežiūrai.

Sviestas maitina ir drėkina sausą veido/rankų/kūno odą, gerina dermatito, egzemos, žvynelinės, šalčio, saulės paveiktos odos būklę, puikiai tinka alkūnių, kulnų priežiūrai, padeda apsisaugoti nuo strijų susidarymo.

Sviestas apsaugo nuo vėjo, šalčio, šiek tiek ir nuo UV spindulių. Naudojamas ir vietoje lūpų balzamo. Taip pat plaukų, sausų jų galiukų priežiūrai.

Į šį sviestą galite įlašinti savo mėgstamų eterinių aliejų, kad gautumėte pageidaujamo kvapo ar poveikio produktą.

Šio sviesto reikia labai nedaug, jis yra skalsus, todėl naudosite ilgai.

Sudėtis ekologiškas nerafinuotas taukmedžio sviestas (Butyrospermum parkii), ekologiškas extra virgin alyvuogių aliejus (Olea europa) - nieko daugiau!

    Rašykite komentarą: