terapiniai-produktai

"Skubios pagalbos" kremas

15,00 €

  • 50 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (2)

TLC kremas greitai ypatingo dėmesio reikalaujančios odos priežiūrai.

TLC yra angliško termino "Tender Loving Care" sutrumpinimas, reiškiantis švelnią ir mylinčią odos priežiūrą. 

Šis vėsinantis, gydantis kremas naudingas turėti bet kuriuo metų laiku, o ypač vasarą (bent jau tam, kad natūralia ir nekenksminga priemone vaikams patepti nubrozdinimus ar niežtinčias, vabzdžių įkandimo vietas).

Arbatmedžio ir levandų eteriniai aliejai pasižymi tokiomis naudingomis savybėmis, jog gaminant šį kremą jis buvo praturtintas būtent jais.

Į kremo sudėtį įeinantis arbatmedžio eterinis aliejus pasižymi antibakterinėmis, antiseptinėmis, priešuždegiminėmis savybėmis. Tuo tarpu, šio kremo sudėtyje esantis levandų eterinis aliejus taip pat pasižymi daugeliu gydančių ir raminančių savybių.

Kreme dominuoja nerafinuoti augaliniai aliejai, kurie praturtinti gėlių ir medžių ekstraktais (levandų bei arbatmedžio eteriniais aliejais) tampa tikru maistu odai!

Jei riebieji augaliniai aliejai yra augalų atsargos, tai eteriniai aliejai yra lakios išskyros, būtent kurios geba veiksmingai ir saugiai patekti į gilesniuosius (!) odos sluoksnius, taip vadinamą tikrąją odą.

Kremo sudėtyje esantis ekologiškai švarus Zambijos tropinių miškų augalų bičių vaškas, būdamas natūraliai praturtintas propoliu bei žiedadulkėmis, kaip ir medus ar bičių pikis, turi terapinių savybių, todėl taip pat teikia teigiamą poveikį odos būklei.

Rekomenduojamas. Tinka bet kurios kūno vietos reiklios odos pirmosios pagalbos priežiūrai ir aromaterapiniam gydymui.

Šiuo kremu tepkite atskirus pavienius spuogelius, norėdami juos kuo greičiau užgydyti, tepkite niežtinčią, perštinčią, saulėje nudegusią odą, nubrozdinimus, nedideles buitines žaizdas, vabzdžių įkandimo vietas, užbaikite juo pedikiūro ar manikiūro procedūras, nuramindami ir dezinfekuodami aplink nagus įjautrintą odą.

Sudėtis saldžiųjų migdolų aliejus (Prunus dulcis), persikų kauliukų aliejus (Prunus persica), abrikosų kauliukų aliejus(Prunus armenica), ekologiškas bičių vaškas (Cera alba), ekologiškas arbatmedžio eterinis aliejus (Melaleuca alternifolia), levandų eterinis aliejus (Lavendula angustifolia)
A

2015-06-25


Labai padėjo skilinėjantiems pirštukams ir delniukams. Greit gyti pradėjo.

J

2012-11-23


Puikus produktas! Naudojame jį visa šeima,dar ir draugams padalinau,nes jį naudojame daugiausia vaikams,ypač po vabzdžių įkandimų. Labai maloniai ramina odą,mažina patinimą. Susižeidus irgi juo pasitepame,nudegintos odos perštėjimą nuima nuostabiai. Gal tik džiaugčiausi mažesniu kiekiu,nes nežinau,kada sunaudosime.

    Rašykite komentarą: