medziu-sviestai

Išsuktas kvapnus taukmedžio sviestas

16,00 €

  • 70 g

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (7)

Tai tas pats mūsų išsuktas taukmedžio sviestas, kurį mums rankomis išsuka ganietė Akua Wood, tačiau skirtingai nuo gryno taukmedžio sviesto, šis dar gi praturtintas raminančiomis ir terapinėmis savybėmis pasižyminčiomis avižomis, levandų eteriniu aliejumi bei natūraliu vitaminu E - taigi dar labiau puoselėja bei ramina pažeistą odą!

Neabejojame, jog išbandę šį taukmedžių sviestą nenorėsite naudoti jokio kito, o šį norėsite įsigyti vėl ir vėl!

Ekologiškas, išsuktas rankomis, malonaus kvapo, minkštesnis, purus... Didžiuojamės jį pristatydami. Gaminamas tame pačiame pavidale, kai nebuvo nieko atimta ar pridėta papildomai bei tiekiamas toje pačioje pakuotėje jau 12 m.!

Pirkėjų vadinamas išskirtiniu, nusėtu sidabro dulkėmis, na o pačios gamintojos - aukso kupinu puodeliu, nes Naturatai šį taukmedį tiekiančios ganietės Akua Wood (koks vardas!) gimtojoje Afrikoje taukmedžių sviestas vadinamas moterų auksu.

Šis ekologiškai švarus, aukščiausios (A) kategorijos, "food grade" (tinkamas maistui) nerafinuotas taukmedžių sviestas (dar vadinamas sviestmedžių sviestu/aliejumi) - nuostabaus, švelniai riešutinio kvapo, gelsvo atspalvio, jis išgaunamas iš Shea/Karite medžių, augančių Vakarų Afrikoje, vaisių.

Išgaunamas tradiciniu būdu kaip prieš tūkstantį metų, nenaudojant tirpiklių, cheminių konservantų, tik Afrikos moterų darbo jėgą ir vandenį - toks aliejus išlaiko visas vertingąsias savybes.

Vėliau išsuktas rankomis tampa purus, atrodo lyg į puodelį suleista minkštųjų ledų porcija.

Sviestas išgautas iš natūralioje aplinkoje, laukinėje gamtoje užaugusių taukmedžių. Kiekvienas natūraliai gamtoje išaugęs augalas yra nepakartojamas - individualus yra jo amžius ir istorija, gyvybės galia, nes išgyvena tik patys stipriausi augalai. 

Kaip rašo Akua, būtent toks taukmedžių sviestas kai kuriose Ganos ligoninėse naudojamas kūdikių bambagyslės gijimui arba yra net maišomas su pienu neišnešiotiems kūdikiams primaitinti.

Taukmedžių sviestas lydosi 42-45 C, todėl palengva tirpsta ant odos, labai gerai ir gana greitai įsigeria. Nerafinuotas taukmedžių sviestas turi konservuojančių ir bakterijas naikinančių savybių, todėl ilgai negenda.

Prieš tūkstančius metų natūralų, nerafinuotą taukmedžių sviestą naudojo antikinio Egipto karališkosios šeimos narai, tarp jų ir garsioji Kleopatra bei Nefertitė. Jie vertino stebuklingąsias šio sviesto savybes.

Rekomenduojama. Nerafinuotas taukmedžių sviestas yra puikus vitaminų A, E ir F šaltinis, jame gausu ir cinamono rūgšties. Riebiame taukmedžių svieste esantis vitaminas A skatindamas ląstelių atsinaujinimą maitina, ramina sausą, šiurkščią, raukšlėtą odą. Tuo tarpu, vitaminas E veikia kaip oksidantas, atitolinantis senėjimo procesus.

Sviestas tinka ir kūdikių, vaikų odos priežiūrai. Nepakeičiamas paraudusių, iššutusių užpakaliukų, dermatito paveiktos, sausos, niežtinčios odos priežiūrai. Kai kuriose Ganos ligoninėse taukmedis naudojamas bambagyslių gijimui.

Taukmedžių sviestas maitina ir drėkina sausą kūno odą, gerina dermatito, egzemos, žvynelinės, šalčio, saulės paveiktos odos būklę, puikiai tinka kulnų, alkūnių priežiūrai, padeda apsisaugoti nuo strijų susidarymo.

Sviestas apsaugo nuo vėjo, šalčio, šiek tiek ir nuo UV spindulių. Naudokite sviestmedį ir vietoje lūpų balzamo (mums jis nepakeičiamas slidinėjimo kelionių metu).

Taukmedis efektyviai drėkina išsausėjusią nosies gleivinę, veiksmingai atkemša užgulusią nosį!

Taukmedis turi natūralių priešuždegiminių medžiagų, niežėjimą mažinančių savybių, todėl tinka pūslelinės, vabzdžių įkandimų, alergijų, nudegimų, nušalimų atvejais, taip pat esant raumenų skausmams ir patempimams prieš ir po treniruočių.

Tinka plaukų, sausų jų galiukų priežiūrai.

Sviestmedis itin veiksmingas esant pleiskanoms, naudojamas vietoje plaukų kaukės. Paimkite nedidelį jo kiekį, sušildykite delnuose ir paskirstykite ant galvos odos, drėgnų plaukų. Uždėkite ant plaukų dušo kepuraitę, ant viršaus užsukite rankšluostį (kad kaukė sušiltų ir taukmedžio aktyviosios medžiagos geriau įsigertų į plaukus) ir palaikykite porą valandų. Po to, drungno vandens ir šampūno pagalba gerai išplaukite plaukus.

Naudojimas. Lyginant su kitomis taukmedžio rūšimis, šis sviestas yra minkštesnės konsistencijos, nėra toks klampus, todėl žymiai lengviau tepasi ant odos. Taip yra todėl, kad šis sviestas yra išsuktas.

Verta įsidėmėti, jog šilta oda (pvz., po dušo, vonios) ir šiltas taukmedis (laikykite jį šilčiausioje patalpoje) yra nepriekaištinga kombinacija!

! Net ir neišsuktas šis taukmedis yra puresnės konsistencijos nei kad mums įprastas taukmedžio sviestas, todėl užtikriname, jog kitų gamintojų išsuktas/išplaktas sviestas nėra šio išsukto sviesto analogas.

! Kaip rašė viena pirkėja šis sviestas yra puikiai išsuktas, todėl purus ir tarsi "iškilęs", t.y. pakuotėje esantis sviesto kiekis yra didesnis nei nurodytas 70g. Vieną itin karštą dieną mes esame atlikę eksperimentą, t.y. laikėme šio sviesto pakuotę apytikriai 40C karščio temperatūroje tol, kol jis suskystėjo ir subliuško - tuomet, vėliau jau sukietėjusio taukmedžio pakuotė atrodė pustuštė, nes sviestas nebebuvo "iškilęs".

Sudėtis Išsuktas nerafinuotas taukmedžio (sviestmedžio) sviestas, avižos (Avena sativa), vitaminas E (Tocopherol), levandų eterinis aliejus (Lavandula angustifolia), linalool (išgauta iš augalų eterinių aliejų)
V

2014-09-16


Puikus sviestas, visada tepdavausi jį ryte, kadangi labai skalsus, užtenka labai nedaug. Truputį riebus, bet greit susigeria. Jau baiginėjasi, todėl planuoju vėl įsigyti. Taip pat šis sviestas patiko ir anytai, todėl siaubsim naturata eshopą :)

K

2013-11-18


Nusipirkau šį sviestą tik pabandymui, kadangi labai išgirtas, maniau man bus per riebus. Ir didelei mano nuostabai - dabar jis vienas mėgstamiausių Naturatos produktų. Toks kreminis, puikiausiai susigeria, nepaprastai gerai maitina. Labai raminantis ir atpalaiduojantis kvapas.

R

2012-05-11


Aš labai atsiprašau, kad mano pasisakymas apie šią prekę trečias iš eilės :)))) Turiu šiek tiek šio sviesto atsinešus i darbą kaip kremą rankoms. Jūs neisivaizduojat, kaip kvepia mano kambarys, kai pasitepu juo rankas. Ir visi tą kvapą užuodžia, visi klausinėja, kas čia taip maloniai kvepia.

Daugiau komentarų

V

2014-09-16


Puikus sviestas, visada tepdavausi jį ryte, kadangi labai skalsus, užtenka labai nedaug. Truputį riebus, bet greit susigeria. Jau baiginėjasi, todėl planuoju vėl įsigyti. Taip pat šis sviestas patiko ir anytai, todėl siaubsim naturata eshopą :)

K

2013-11-18


Nusipirkau šį sviestą tik pabandymui, kadangi labai išgirtas, maniau man bus per riebus. Ir didelei mano nuostabai - dabar jis vienas mėgstamiausių Naturatos produktų. Toks kreminis, puikiausiai susigeria, nepaprastai gerai maitina. Labai raminantis ir atpalaiduojantis kvapas.

R

2012-05-11


Aš labai atsiprašau, kad mano pasisakymas apie šią prekę trečias iš eilės :)))) Turiu šiek tiek šio sviesto atsinešus i darbą kaip kremą rankoms. Jūs neisivaizduojat, kaip kvepia mano kambarys, kai pasitepu juo rankas. Ir visi tą kvapą užuodžia, visi klausinėja, kas čia taip maloniai kvepia.

R

2012-05-09


Nors labai myliu ir vertinu tiramisu kūno sviestą, šis kvapnus išsuktas taukmedis mano odai tinka dar labiau. Ypatingai geras kaip rankų kremas, ir kaip viso kūno kremas. Super. Ir kvapas dieviškas. Kas nebandė, nuoširdžiai rekomenduoju

R

2012-04-02


Kazkas nuostabaus. Ir kvapas, ir konsistencija, nekalbu apie poveiki

N

2012-03-19


Atsiliepimai apie šį sviestą iš pirkėjų apklausos FaceBook‘e:
1) Aš naudoju, šiaip man jis patinka, tik kvapas nelabai man.
2) Pirkau jį sau, nes labai mėgstu levandų kvapą, kaip ir tikėjausi tai buvo aiškaus levandų kvapo sviestas, konsistencija tokia pati kaip išsukto bekvapio taukmedžio. Veidui man jis per riebus, bet kūno oda būna nuostabiai švelni ir kvepianti levandomis. Patiko plaukų galiukams. Taip pat ir vaikams puikiai tinka, kitąkart būtinai jo dar užsisakysiu - bus vaikams raminantis sviestukas po vonios prieš miegą.
3) Laaabai patiko! Jo konsistencija lengvesne bei kremiškesne negu paprasto taukmedžio sviesto. Kvapas nuostabus! Mano favoritas šiuo metu!

S

2012-03-16


Labai kvapnus gaminys :) Kai tik pasitepu, užuodžia kolegė. Kadangi nebuvau bandžiusi Jūsų išsukto paprasto taukmedžio, rinkdamasi iš dviejų išsuktų taukmedžių rūšių pasirinkau būtent šį. Mano pasirinkimą lėmė, jo praturtinta sudėtis. Kas domisi, žino šių papildomų ingredientų gerasias sąvybes, ypač veido odai :) Beja juo pasitepus oda tampa tikrai švelni.

Mažiau komentarų

    Rašykite komentarą: