medziu-sviestai

Kakavos ir migdolų sviestas

12,50 €

  • 50 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

"PLATINUM AWARD FOR BEST ORGANIC BODY BUTTER" nugalėtojas!

Tai paprastas, bet spėjęs tapti pirkėjų mėgstamu riebaus, ekologiško kakavos sviesto ir nerafinuoto saldžiųjų migdolų aliejaus derinys.

Universalus, tinkantis visiems ir viskam. Riebus, sviestinis, svaiginančio kakavos aromato.

Jei vertinate gryną kakavos sviestą, jums be abejonės patiks šis kūno sviestas, nes jo sudėtyje esantis migdolų aliejus pakankamai kietą kakavos sviestą paverčia minkštu, lengvai ant odos besitepančiu sviestu.

Pasitepus odą šiuo sviestu, oda išlaiko kreminės kakavos kvapą, o dėka šio medžių sviesto, kurio kreme yra bent 80%, oda lieka švelni ir labai minkšta.

Rekomenduojama. Nerafinuotas kakavos sviestas, kurio pagrindu pagaminta ši odos priežiūros priemonė, pats iš savęs turi puikų šokolado užuominos kvapą, tačiau sumaišytas su saldžiųjų migdolų aliejumi, kakavos sviestas tampa švelniu ir kvapniu kūno sviestu, kuris nepakeičiamas sausos, šiurkščios, elastingumą ir gyvybingumą praradusios rankų ar viso kūno odos priežiūrai.

Į šio skalsaus kūno sviesto sudėtį įeina ekologiškas kakavos sviestas, pagamintas Ugandoje, kurį Afrikos moterys naudoja kaip puikų odos drėkintoją ir minkštintoją.

Kakavos sviestas su odą minkštinančiomis nepakeičiamosiomis riebiosiomis rūgštimis ir antioksidantais stiprina odos elastingumą, padeda apsisaugoti nuo strijų susidarymo, todėl šis kūno sviestas taip pat yra ideali priemonė ir nėštumo metu.

Kremo sudėtyje esantis migdolų aliejus ypač tinka jautrios odos priežiūrai, todėl šis sviestas neabejotinai tinka ir vaikų odos priežiūrai.

Jeigu pageidaujate įsigyti kakavos sviesto grynoje, neapdorotoje jo formoje, ieškokite jo prekių kategorijoje "Kitų medžių sviestas".

Šio sviesto reikia labai nedaug, jis yra skalsus, todėl naudosite ilgai.

Sudėtis ekologiškas nerafinuotas kakavos sviestas (Theobroma cacao), saldžiųjų migdolų aliejus (Prunus dulcis) - nieko daugiau!

    Rašykite komentarą: