medziu-sviestas

Ekologiškas Nilo taukmedžių sviestas

16,50 €

Šiuo metu turime: 7 vnt. Šiuo metu prekės neturime.

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (1)

Esame išbandę daug nerafinuoto taukmedžių sviesto rūšių. Ir visi jie - skirtingi tiek kvapu, spalva ar konsistencija! Vieni patiko labiau, kiti mažiau, todėl atrinkome kelias visiškai skirtingas nerafinuoto gryno taukmedžio rūšis. Kaskart išbandykite vis kitą, kad atrastumėte tik jums geriausią šį unikalų produktą!

Tai dar viena taukmedžių sviesto rūšis šio sviesto žinovams, mylėtojams, naudotojams!

Prie šito taukmedžio galima priprasti! Natūraliai kvepia, labai minkštas, sviestinis ir ryškiai geltonas. Ir tai yra kiek kitokia, pakankamai reta taukmedžio rūšis - taukmedžių medžiai čia auga ne Vakarinėje Afrikoje, o Rytinėje, Nilo regione Ugandoje ir Sudane.

Mums įprastas, tradicinis Ganos taukmedžių sviestas gaminamas verdant vandenyje, o Nilo taukmedis spaudžiamas šaltuoju būdu - taip dar labiau išsaugomi vitaminai A ir E!

Palyginti su Ganos taukmedžių sviestu, Nilo taukmedyje yra mažiau stearino, bet daugiau mononesočių oleino riebalų rūgščių, būtent dėl to šis sviestas tampa lengvai besitepančiu, greičiau įsigeriančiu į odą.

Šis aukščiausios (A) kategorijos, "food grade" nerafinuotas ir ekologiškai švarus taukmedžių sviestas (dar vadinamas sviestmedžių aliejumi) - tikrai nuostabaus, riešutinio su miško medaus užuomina aromato, geltono atspalvio, kreminės konsistencijos.

Sviestas išgautas iš natūralioje aplinkoje užaugusių taukmedžių, - taukmedžiai yra ne specialiai auginami, bet užaugę laukinėje gamtoje. Kiekvienas laukinėje gamtoje išaugęs augalas yra nepakartojamas - individualus yra jo amžius ir istorija, ir gyvybės galia. Laukinėje gamtoje, į kurią nesikiša žmogus, išgyvena tik patys stipriausi augalai. Iš čia jų beribė gyvybinė galia ir produkto kvapo unikalumas.

Šis taukmedis lengvai tepasi, tirpsta ant odos vos ant jos patekęs, labai gerai ir gana greitai įsigeria. Nerafinuotas taukmedžių sviestas turi konservuojančių ir bakterijas naikinančių savybių, todėl ilgai negenda.

Rekomenduojama. Nerafinuotas taukmedžių sviestas yra puikus vitaminų A, E ir F šaltinis, jame gausu ir cinamono rūgšties. Riebiame taukmedžių svieste esantis vitaminas A skatindamas ląstelių atsinaujinimą maitina, ramina sausą, šiurkščią, raukšlėtą odą. Tuo tarpu, vitaminas E veikia kaip oksidantas, atitolinantis senėjimo procesus, mažinantis vėžinių ląstelių atsiradimo galimybę.

Sviestas tinka ir kūdikių, vaikų odos priežiūrai. Nepakeičiamas paraudusių, iššutusių užpakaliukų, dermatito paveiktos, sausos, niežtinčios odos priežiūrai. Kai kuriose Ganos ligoninėse taukmedis naudojamas bambagyslių gijimui.

Taukmedžių sviestas maitina ir drėkina sausą kūno odą, gerina dermatito, egzemos, žvynelinės, šalčio, saulės paveiktos odos būklę, puikiai tinka kulnų, alkūnių priežiūrai, padeda apsisaugoti nuo strijų susidarymo.

Sviestas apsaugo nuo vėjo, šalčio, šiek tiek ir nuo UV spindulių. Naudokite sviestmedį ir vietoje lūpų balzamo (mums jis nepakeičiamas slidinėjimo kelionių metu).

Taukmedis efektyviai drėkina išsausėjusią nosies gleivinę, veiksmingai atkemša užkiurusią nosį!

Taukmedis turi natūralių priešuždegiminių medžiagų, niežėjimą mažinančių savybių, todėl tinka pūslelinės, vabzdžių įkandimų, alergijų, nudegimų, nušalimų atvejais, taip pat esant raumenų skausmams ir patempimams prieš ir po treniruočių.

Tinka plaukų, sausų jų galiukų priežiūrai.

Sviestmedžio itin veiksmingas gydant pleiskanas, naudojamas vietoje plaukų kaukės. Paimkite nedidelį jo kiekį, sušildykite delnuose ir paskirstykite ant galvos odos, drėgnų plaukų. Uždėkite ant plaukų dušo kepuraitę, ant viršaus užsukite rankšluostį (kad kaukė sušiltų ir taukmedžio aktyviosios medžiagos geriau įsigertų į plaukus) ir palaikykite porą valandų. Po to, drungno vandens ir šampūno pagalba gerai išplaukite plaukus.

Naudojimas. Lyginant su kitomis taukmedžio rūšimis, šis sviestas yra nelyginant minkštesnės konsistencijos, nėra klampus, todėl visiškai lengvai tepasi ant odos.

Verta įsidėmėti, jog šilta oda (pvz., po dušo, vonios) ir šiltas taukmedis (laikykite jį šilčiausioje patalpoje) yra nepriekaištinga kombinacija!

Sviestmedžio reikia labai nedaug, jis skalsus, užtenka juo pasitepti kartą per dieną.

Sudėtis ekologiškas, nerafinuotas taukmedžių (sviestmedžių) sviestas (Vitellaria Paradoxa Sp. Nilotica)
M

2020-05-07


Pirmas mano taukmedžio sviestas, kuris kvepia! Primena kakavos sviesto kvapą, gal net kiek gerokai prigesintos vanilės. Sūnus sakė, kad kvepia kaip sausainukas :D Ir tikriausiai nereikia pridurti, kad veikia puikiai. Džiaugiuosi atradus produktą savo ypač sausoms pleiskanojančioms kojoms. Užtenka išsitepti po dušo ir net 3-4 dienas kojos kaip pas normalų žmogų :) Rekomenduoju!

    Rašykite komentarą: