rekomenduojamos-prekes

Mangų ir kokoso riešutų Soufflé

20,00 €

  • 100 g

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (3)

Šis sviestas – bestseleris savo gimtinėje, todėl būtinai panorome jį išmėginti, o išmėginę pasiūlyti jį jums.

Absoliučiai sužavėjęs, labiausiai – savo konsistencija, kurią nebeužtenka pavadinti tirpstančia, išsukta ar kremine. Ilgai galvojus ką ji primena, galvoje nušvito mintis – Crème brûlée!

Taigi tai yra minkštos Crème brûlée konsistencijos sviestas, labai subtiliai salstelėjusiai dvelkiantis riešutais. Mango kauliukų, kokosų riešutinio kremo užuominos natomis.

Kreminės persiko spalvos, minkštas, sviestinis, tirpstantis ir švelnus. Išsuktas tikrojo mangų sviesto ir trejų aliejų – kokoso riešutų, jojobos, sapote vaisių - derinys, praturtintas natūraliu vitaminu E ir, žinoma, meile.

Daugiausia šio sviestinio suflė sudėtyje yra nerafinuoto mangų sviesto, kuris ypatingai pasižymi drėkinančiomis, regeneruojančiomis, gydančiomis bei minkštinančiomis savybėmis. Tai gausus vitaminų A, C ir E, seleno šaltinis, savo savybėmis panašus į taukmedžių ir kakavos sviestą. Natūraliai apsaugantis nuo žalojančių saulės spindulių.

Egzotiškasis sapote vaisių aliejus, taip pat įeinantis į šio sviesto sudėtį, turtingas vitaminų A ir C, jame gausu proteinų, kalcio, kalio, geležies, amino rūgščių. 

Rekomenduojama. Labiausiai jautrios, sausos, brandžios odos priežiūrai.

Išsausėjusios, šiurkščios, drėgmės ištroškusios kūno, rankų, alkūnių, pėdų ar net veido odos minkštinimui, drėkinimui. Suskirdusioms lūpoms.

Ši priemonė susideda tik iš medžių sviesto ir aliejų, jame nėra nė vieno kvapą odos priežiūros priemonėms suteikiančio eterinio aliejaus, todėl šis sviestas tinka ne tik jautriausiai suaugusiųjų, bet ir vaikų odos priežiūrai.

Gali būti naudojamas sausų, garbanotų, pažeistų plaukų, sausų jų galiukų priežiūrai.

Pirmyn, palepinkit save tropiniu gėriu!

 

 

Sudėtis nerafinuotas mangų sviestas (Mangifera indica), ekologiškas nerafinuotas kokosų aliejus (Cocos nucifera), jojobos aliejus (Simmondsia chinensis), sapote vaisiaus sėklų aliejus (Pouteria Sapota), natūralus vitaminas E (Tocopherol d-alpha, d-beta, d-gamma & d-delta tocopherols (1000iu)) ir MEILĖ!
R

2016-08-15


Anitos Grant kremai mane jau anksčiau sužavėjo, bet kaip būtent šį buvau taip ilgai pražiūrėjus, tai nesuprantu... Juk jis susideda iš mano mylimiausių tiek savo kvapu, tiek poveikiu aliejų! Sapote, jojoba, kokosai.... Aš neįsivaizduoju tobulesnės sudėties kremo!

N

2013-12-30


Atsiliepimas, skelbtas Naturatos FaceBook'e: "Šį sviestą man padovanojo draugė. Pabandžiau, nuostabu!"

N

2013-10-24


Atsiliepimas, skelbtas Naturatos FaceBook'e: "Šitas tai nerealus! Ir kvapas, ir konsistencija, ir poveikis odai! Naudojau atostogų metu, tai po deginimosi palepindavau odą. Greit susigeria, lengvas, lieka malonus salstelėjęs kvapas."

    Rašykite komentarą: