tavo-kunui

Ekologiškas aliejus nuo strijų

14,70 €

21,00 €

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (1)

Tai kreminio taukmedžių sviesto bei augalinių aliejų, tokių kaip vitaminų gausaus kviečių gemalų, vertingojo erškėtuogių aliejų ir kitų mišinys, puikiai minkštinantis ir maitinantis sausą, jautrią besilaukiančiųjų odą!

Susideda tik iš taukmedžių sviesto, 10 skirtingų ekologiškų augalinių aliejų bei natūralaus vitamino E - nieko daugiau sudėtyje!

Neutralaus, sėklinio, augalinio aromato, receptūroje apimantis abrikosų, makadamijos ir migdolų branduolių, jojobos, rožių, agurklių, medetkų aliejus, natūralų vitaminą E ir dar daugiau!

Nėštumo metu tose odos vietose, kur ji labiausiai įsitempia, susilpnėja dermos (giliojo odos sluoksnio) elastinės skaidulos, sutrinka elastino ir kolageno gamyba, dėl ko elastinės skaidulos trūksta ir atsiranda strijos.

Neretai susiduriame su nuomone esą nėra priemonių, skirtų strijų prevencijai, neva joms yra lemta atsirasti genetiškai, tačiau su tuo nesutinkam.

Juk logiška, kad nėštumo metu strijų kiekį galima sumažinti arba jų apskritai išvengti, jei vengsime strijų atsiradimą lemiančių priežasčių, t.y. gerinsime odos struktūrą, didinsime jos elastingumą tuomet, kai dėl didėjančios pilvuko svoris staigiai kinta ir oda pradeda temptis.

Sportas, vandens procedūros, masažas, aktyvus judėjimas, kiek leidžia galimybės ir atitinkamos odos priežiūros priemonės, mažina strijų atsiradimo tikimybę.

Taukmedžių sviestas yra viena iš efektyviausių odos priežiūros priemonių nėštumo metu. Tai puikus vitaminų A, E ir F šaltinis. Vitaminas A skatina ląstelių atsinaujinimą, maitina ir ramina sausą odą. Tuo tarpu vitaminas E veikia kaip oksidantas, o būdamas natūralus yra geriau pasisavinamas.

Taukmedžių sviestas gerina odos struktūrą, lygina ją, suteikia elastingumo. Sviestas pasižymi antibakterinėmis, antialerginėmis savybėmis, todėl puikiai tinka ne tik jautrios nėščiųjų, bet net ir kūdikių odos priežiūrai.

Taigi šios odos priežiūros priemonės pagrindą sudaro nerafinuotas taukmedžių sviestas (sąraše šis ingredientas pirmasis!), kurį Afrikos moterys naudoja ne tik sausos, elastingumą praradusios odos, bet ir savo kūdikių pilvelio, bambagyslės, jų jautrios odos priežiūrai.

Didesniems odos plotams tepti grynas taukmedžių sviestas būtų kiek per kietas, todėl šis sviesto ir aliejų derinys yra puikus pasirinkimas, pageidaujantiems naudoti lengvai besitepantį ir slystantį taukmedžio pagrindu pagamintą kūno aliejų.

Šios priemonės sudėtyje esančiame kviečių gemalų aliejuje gausu vitamino E, todėl šis aliejus stiprina odos elastingumą, padeda apsisaugoti nuo strijų susidarymo, gerai veikia randų struktūrą, todėl yra ideali priemonė nėštumo metu.

Vitaminas E būna natūralus ir sintetinis. Jų cheminės formulės skiriasi, tuo paaiškinamas faktas, kad natūralų vitaminą E organizmas pasisavina geriau. Taigi šiame aliejuje esantis natūralus vitaminas E yra nelyginamai veiksmingesnis ir dvigubai lengviau pasisavinamas nei sintetinis.

Rekomenduojama. Sausos, jautrios, randuotos odos priežiūrai.

Strijų profilaktikai viso nėštumo laikotarpiu, taip pat seniems randams minkštinti, gydyti.

Viso kūno masažams.

Sudėtis ekologiškas taukmedžių sviestas (Butyrospermum parkii), abrikosų kauliukų aliejus (Prunus armenica), ekologiškas saldžiųjų migdolų aliejus (Prunus Amygdalus Dulcis), ekologiškas makedamijos riešutų aliejus (Macadaia integrifolia), ekologiškas kanapių aliejus (Cannabis Sativa), ekologiškas simondsijų/jojobos aliejus (Simmondsia Chinensis), ekologiškas erškėtuogių aliejus (Rosa Rubiginosa), ekologiškas kviečių gemalų aliejus (Triticum vulgare), ekologiškas medetkų aliejus (Calendua Officinalis), vitaminas E, ekologiškas agurklių aliejus (Borago Officinalis), rožių aliejus (Rosa Domascena), Eugenol, Geraniol, Citronellol, Linalool (natūraliai randami eteriniame aliejuje)
E

2017-01-13


Nuostabus aliejus!!! Oda nuostabiai sudrėkinta ir elastinga. Nors po gimdymo praėjo vos kelios dienos, bet pilvo oda stangri ir graži. Labai rekomenduoju. Vienintelis prie ko teko priprasti - tai kvapas, bet jis greit nebejaučiamas.

    Rašykite komentarą: