naturalios-anticeliulitines-priemones

Vakuuminė taurė kūno masažui

14,97 €

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (1)

Kai į riebalų ląsteles nepatenka limfa, jose užsistovi vanduo ir riebalai - formuojasi celiulitas. Vakuuminio masažo silikoninės taurelės išjudina šias „užsistovėjusias“ ląsteles. Po tokio masažo procedūrų oda tampa lygesnės, iš organizmo pašalinami toksinai, atstatoma suglebusi oda.

Vakuuminis masažas skatina kraujo priplūdimą į audinius ir taip gerina medžiagų apykaitą, skatina intensyviau tekėti limfą, stimuliuoja celiulito pažeisto riebalinio audinio mikrocirkuliaciją bei spartina riebalų "deginimą", kitaip vadinamą lipolize. Toks masažas lieknina.

Vakuuminis masažas suaktyvina limfos apytaką, skatina odos ir poodžio mikrocirkuliaciją, didina leukocitų kiekį kraujyje. Jo metu padidėja deguonies tiekimas audiniams, todėl po tam tikro skaičiaus procedūrų akivaizdžiai oda tampa stangresnė, elastingesnė ir lygesnė.

Kai taurelė prisisiurbia prie odos, susidaro vakuumas, o oda įtraukiama į taurės išgaubos ertmę. Vakuuminis masažas veikia panašiai kaip dulkių siurblys — celiulito pažeistos vietos yra veikiamos nekintamu ir pulsuojančiu vakuumu. Tokį masažą galima daryti ir namų sąlygomis, nes vakuuminės taurės – nebrangus ir patogus kovos su celiulitu būdas.

Rekomenduojama. 

celiulitui ant šlaunų;

sunkumo kojose, sutrikusios apykaitos ir putlumo apie kelius mažinimui;

„gelbėjimo ratams“ ant pilvo, juosmens, šonų;

rankoms žastų srityje - duobėtoms, kabančioms, minkštoms;

antram kaklui - guzui užpakalinėje kaklo dalyje, vadinamam begemoto kaklui mažinti, ir kuris yra pirmas indikatorius, kad moteris turi antsvorį ar patiria įtampą, su kuria nesusitvarko;

įtampai pečių juostoje mažinti.

Žemiau dalinamės asmenine patirtimi, įžvalgomis.

Šią procedūrą geriausia atlikti vonioje, nusiprausus po šiltu dušu. Prieš procedūrą odą gausiai ištepti anticeliulitiniu aliejumi, prie probleminės vietos prispausti taurę ir ją spustelti. Taurė turėtų prisisiurbti prie odos taip, jog galėtų judėti jos paviršiumi. Atliekant masažuojančius judesius prie odos prisisiurbusią taurelę stengtis išlaikyti prispaustą kuo arčiau odos.

Nelaikykite prie odos "prisisiurbusios" taurės be judesio.

Atliekant šlaunų masažą, patariama masažuojamą koją patogiai užkelti 90 kampu ant kėdės. Esant celiulitui probleminės vietos masažuojamos judesiais ratu ir linija, spirale ar zigzagu, kas skatina riebalų ląstelių susiskaidymą.

Kad vėl grožėtumėtės elastinga ir lygia oda, prireiks 3- 4 procedūrų per savaitę, kurių trukmė atskirai kūno sričiai turėtų būti apie 5 min. Pirmus rezultatus išvysite po pirmųjų 4 procedūrų, o malonius kūno pokyčius galutinai išvysite po 3 savaičių masažo. Pabaigus ciklą, procedūrą patariama kartoti kelis kartus mėnesyje tam, kad palaikytumėte pasiektą rezultatą.

Nuolat jaučiant įtampą pečių juostoje, pečių srityje ratu daromi judesiai taurele. Esant radikulitui daromas juosmens zonos masažas.

Prieš ir po masažo gerti kuo daugiau skysčių!

! Taurėmis nemasažuojamos stuburo, širdies ir inkstų, išsiplėtusių venų, varikozės, moters pieno liaukų sritys!

Skirtingai nuo įprastos rusiškos masažo taurės, ši yra dvigubai minkštesnė, elastingesnė, todėl odą įsiurbia dvigubai giliau, o tai yra labai svarbu, nes tokiu būdu pasiekiami giliai po oda susikaupę riebalai, dėl ko išjudinami jie, o ne viršutinė odos dalis, taip tik didinant riziką ištampyti ją ar kapiliarus.

Sudėtis Pagaminta Prancūzijoje iš medicininio silikono
N

2019-07-01

Natura

Atsiliepimas, skelbtas Naturatos Facebook'e: „Kūno taurelė yra kažkas tokio! Rezultatai (jei sąžiningai darai bent porą mėn.) akivaizdūs. Kokių 20 draugių/pažįstamų nusipirko ją po mano rekomendacijos. :)“

    Rašykite komentarą: