tavo-plaukams

Apimties suteikiantis plaukų lakas - dulksna

14,50 €

  • 200 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

   ,,Centifolia'' fiksavimo ir apimties dulksna fiksuoja plaukus neapsunkindama ir neriebindama jų.  Be sulfatų, itin švelnios organinės formulės. Tinka visų tipų plaukams, priemonė yra 100% VEGANIŠKA!

   Tai yra 100% natūrali priemonė, kuri suformuoja apsauginę plėvelę nuo karščio, yra "nematoma" ir atspari vandeniui, leidžia geriau išlaikyti šukuoseną. Jis taip pat apsaugo plaukus nuo slinkimo. Norėdami suteikti plaukams daugiau apimties,taip pat naudokite šią fiksavimo dulksną.

Sudėtis Sukurtas su ekologišku rožinio greipfruto ekstraktu. Vanduo, alkoholis ** Denat., Glicerinas, natrio poliitakonatas, Pisum Sativum peptidas, Citrus Paradisi vaisių ekstraktas*, Aloe Barbadensis lapų sulčių milteliai*, Leuconostoc / ridikėlių šaknų fermento filtras, kaprililo / kaprilo gliukonatas, natrio rūgštis, natrio rūgštis Citronellolis, Limonenas. * Ekologinio ūkininkavimo ingredientai **Pagaminta naudojant ekologiškus ingredientus. 99% visų sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. 97% ingredientų iš ūkininkavimo yra sertifikuoti ekologiški 20% visų ingredientų yra iš ekologinio ūkininkavimo.

    Rašykite komentarą: