tavo-veidui

Natūralus Baltasis Molis

4,97 €

  • 60 g

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

Molis - tai natūrali žemė su labai smulkia tekstūra, kuri susidaro vidutinio klimato zonų tam tikrame žemės gylyje. Ši žemė turi neįkainojamų savybių! Nuo priešistorinių laikų jis buvo naudojamas dėl savo gydomųjų bei kosmetinių savybių: ramina, saugo, dezinfekuoja, tonizuoja ir gražina odą. Turtingas mineralinėmis druskomis (geležies, magnio, silicio dioksido) baltasis molis puikiai išvalo bei minkština odą.

Naudojamas kaip kaukė veidui ir plaukams. Taip pat gali būti naudojamas odos atstatymui, nes pasižymi antiseptinėms, gydomosioms bei priešuždegiminėmis savybėmis.
Šis baltasis molis skirtas sausai ir jautriai odai.

Pasigaminti kaukę labai paprasta - tiesiog reikiamą molio kiekį sumaišykite su vandeniu ir tepkite ant odos, veido ar plaukų.

Naudingas patarimas: kad nebūtų neutralizuotos kai kurios molio savybės, kaukes gaminkite ne metaliniuose, o keramikiniuose, mediniuose ar plastikiniuose dubenėliuose.

Sudėtis KAOLIN Pagaminta iš 100% ekologiškų ingredientų. Cosmos Natural sertifikuotas Ecocert Greenlife pagal Cosmos standartą, kurį galite rasti čia http://cosmos.ecocert.com Pagaminta Prancūzijoje
Tara/ pakuotė Plastikinė dėžutė

    Rašykite komentarą: