tavo-veidui

Natūralus Masažinis Veido Aliejus

17,97 €

  • 50 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

Tai egzotiška, prabangios sudėties veido odai skirta aliejų kompozicija. Šalto spaudimo NErafinuoti aliejai tai pagrindinė odos grožio paslaptis. Aliejuose gausu Omega 9 ir kolageno, kurie svarbūs ląstelių regeneracijai ir odos elastingumui palaikyti. Juose taip pat didelis kiekis vitaminų A, B, C, E ir polifenolių, kurie veikia kaip antioksidantai, saugodami odą nuo laisvųjų radikalų ir senėjimo. Tinka visų tipų odai, susigeria nepalikdami riebumo, nekemša porų. Puiki priemonė veido masažui.

Simondsijų aliejus yra vienas unikaliausių augalinių aliejų, turtingas antioksidantų, vitaminų. Teigiama, kad šis aliejus, labiausiai panašus į žmogaus odos išskiriamą sebumą, todėl oda jį pasisavina kaip savo.

SKVALANO NAUDA ODAI

Skvalanas yra labai veiksmingas natūralus antioksidantas, padedantis sumažinti raukšlių atsiradimą, drėkinantis odą, mažinantis odos pigmentaciją, kovojantis su laisvaisiais radikalais, gerinantis odos tekstūrą, saugantis nuo UV spindulių daromos žalos ir netgi veikiantis kaip detoksikuojanti priemonė.

 

  •        Mažina odos raukšles ir gerina odos tekstūrą. Skvalanas padeda odai atrodyti jaunatviškesnei, mažindamas odos raukšles, saugodamas nuo jų atsiradimo ir gerindamas odos tekstūrą. Šis natūralus antioksidantas veiksmingai kovoja su odos pažeidimais ir laisvaisiais radikalais, kurie pagreitina odos senėjimo procesus. Dėl skvalano drėkinamųjų, antioksidacinių ir kolageno gamybą skatinančių savybių gerėja odos tekstūra – ji tampa skaistesnė, lygesnė ir stangresnė.
  •        Veiksmingai drėkina odą. Skvalanas veikia ir kaip veiksmingas odos drėkiklis, kurio dėka didėja odos elastingumas ir išlaikomas optimalus drėgmės kiekis. Todėl oda darosi sveikesnė ir atrodo gyvybingesnė.
  •        Nuramina odą ir apsaugo nuo sudirgimo. Šis odos priežiūros priemonėse dažnai sutinkamas ingredientas taip pat geba nuraminti odą, padeda išvengti sudirgimo ir nuramina sudirgusią odą.
  •        Padeda kovoti su odos pigmentacija. Kadangi skvalanas yra stiprus antioksidantas, jis gali pagerinti ir mūsų odos atspalvį, pašviesindamas tamsias odos dėmeles. Sumažinus odos pigmentaciją ir suvienodinant veido spalvą pagyvėja ir bendra odos išvaizda.
  •        Padeda sumažinti odos paraudimus. Remiantis atliktų tyrimų duomenimis, skvalanas švelniai veikia odą ir pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, t.y. gali sumažinti odos paraudimą ir patinimą. Todėl jo pagalba veiksmingai atstatomas tinkamas ir tolygus odos atspalvis.

Kamelijų aliejus, jame gausu oleininės rūgšties (Omega 9). Būtent dėl šios priežasties kamelijų aliejus laikomas skvarbiausiu, pasiekiančiu giliausius odos sluoksnius aliejumi visų kitų tarpe! Lengvas, vos gelstelėjęs, nepalieka riebumo jausmo, greitai ir lengvai absorbuojasi į odą.

Granatų sėklučių aliejus Efektyviausiai kovoja su laisvaisiais radikalais. Jei granatų aliejų apibūdintų vienas sakinys, jis būtų toks - aliejų karalius, savo sudėtyje turintis antioksidantų armiją!

Šviežia, rankų darbo, prabangių aliejų kompozicija pasieks Jus vos tik gimusi.

Sudėtis Sudėtis: Simondsijų aliejus*, Kamelijų aliejus*, Granatų sėklučių aliejus*, Alyvuogių skvalanas. INCI: SIMMONDSIA CHINENSIS*, CAMELLIA KISSI SEED OIL*, PUNICA GRANATUM*, OLIVE SQUALANE.

    Rašykite komentarą: