tavo-veidui

Valanti žaliojo molio kaukė

12,00 €

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

Kosmetiniame molyje gausu makro ir mikroelementų, kurie yra itin lengvai įsisavinami. Kosmetinio molio sudėtyje yra gana didelis chromo kiekis, kuris labai palankiai veikia odą. Būtent todėl molis yra daugelio kosmetinių priemonių sudedamąja dalimi. Chromas reguliuoja riebalinių liaukų darbą, regeneruoja audinius, valo bei tonizuoja odą. Kosmetinis molis atkuria normalią odos būseną, neleidžia poroms išsiplėsti ir formuotis inkštirams.

Žaliasis molis yra vertingiausias iš visų molio rūšių, išskirtinai praturtintas makro ir mikroelementais. Turi puikias absorbuojančias ir antibakterines savybes, sutraukia poras, paspartina gijimo procesus esant uždegimui. Be to, jis gaivina odą, nes jo sudėtyje yra visa aibė elementų, gerinančių kraujotaką ir dalyvaujančių odos ląstelių atsinaujinime.

Žalias molis veikia stipriausiai lyginant su kitų spalvų moliu. Naudoti jį patariama būtent tiems, kurių oda yra riebi, nešvari, spuoguota arba mišri. Žalias molis stangrina odą, tad yra naudojamas gydant celiulitą bei jo profilaktikai.

Naudojimas: paimkite pusę arbatinio šaukštelio molio, sumaišykite jį su dviem valgomaisiais šaukštais švaraus vandens, kad gautumėte kremo konsistencijos masę. Norėdami pasiekti geriausią rezultatą, naudokite rožių vandenį. Gamindami kaukę, nenaudokite metalinių indų ir įrankių.

Užtepkite gautą masę ant švarios odos ir laikykite ja išteptą veidą (ar kitą probleminę kūno vietą) tol, kol masė pradės džiūti arba kol pajusite šilumą (apie 5-10 min.). Nelaikykite kaukės per ilgai. Nuplaukite veidą šiltu vandeniu ir esant poreikiui patepkite odą kremu.

Įspėjimas: jeigu jūsų odos būklė yra itin probleminė ir jai reikalingas ypatingas gydymas, veido odos paraudimas ir juntama šiluma, panaudojus šią kaukę, yra normalus reiškinys. Tai rodo odos valymosi procesą, molio sudedamųjų dalių veikimą ir jų daromą poveikį, kuris turi mažėti sulig kiekvienu paskesniu molio kaukės naudojimu.

Laikymo sąlygos: nelaikykite kaukės prie tiesioginės saulės spindulių. Kaukės pasigaminkite tik tiek, kiek jos reikia konkrečiam kartui.

 

Sudėtis saulėje džiovintas žaliasis molis

    Rašykite komentarą: