tavo-voniai

Negyvosios Jūros Purvas

14,47 €

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

Tarp Izraelio ir Jordanijos esančiame slėnyje plyti nenutekamas druskingas ežeras, dar vadinamas Negyvąja, Mirties arba Sūriąja jūra. Negyvoji jūra - giliausia įduba Žemės rutulyje. Graikai bei romėnai šį paslaptingą vandens telkinį vadino Asfalto jūra (graikiškai asfaltas - kalnų derva), nes į jos paviršių nuolat išplaukia gelmėse iš naftos susidariusi gamtinė derva. Maža to, minkštose Negyvosios jūros pakrančių klintmolio dirvose, dažnai pasitaiko kumščio dydžio sieros gniužulų, kurie lengvai užsiliepsnoja. Tai iš dalies paaiškina ir Senajame Testamente aprašytą Sodomos ir Gomoros pasakojimą apie iš dangaus ant šių miestų prapliupusią ugnies liūtį.

Negyvosios jūros pakrantėse daug ištirpusio nuo druskos juodojo purvo. Šis purvas - per milijonus metų susikaupusios mineralinės nuosėdos ir organinės medžiagos, kurios plačiai naudojamos kosmetikoje ir medicinoje.

Negyvosios jūros purvas - tai karališka gamtos dovana. Šis dumblas yra unikalios sudėties, jame didelė mineralų bei mikroelementų koncentracija.

Rekomenduojama. Šios jūros purvas naudojamas SPA centruose, nes įvyniojimai į mineralinį dumblą padeda gydyti celiulitą, jis neutralizuoja toksinus, tonizuoja, maitina, glotnina, švelnina odą, didina jos elastingumą. Negyvosios jūros purvas pagerina kraujo cirkuliaciją ir odos ląstelių atsinaujinimą, detoksikuoja odą ir pašalina nešvarumus.

Tai ne tik puiki grožio priemonė, padedanti atsikratyti antsvorio, celiulito, bet ir gamtinis vaistas. Jis sėkmingai naudojamas ne tik dėl odos problemų, raumenų bei sąnarių maudimo ir skausmo.

Naudojimas. Tereikia purvu ištepti kūno odą ir palaikyti 15 - 20 min. Geriausiam rezultatui pasiekti odą ištepkite po pirties arba apvyniokite išteptas vietas plėvele ir pabūkite šiltai po antklode. Prieš purvo procedūrą odą  galite nuplauti mūsų Aleppo muilu su Negyvosios jūros purvu.

Negyvosios jūros mineralinis dumblas veido priežiūrai naudojamas atskiestas šiltu vandeniu ir laikant ant odos 3 min.

Sudėtis: 100% Negyvosios jūros purvas

Sudėtis 100% Negyvosios jūros purvas

    Rašykite komentarą: