tavo-voniai

Cukraus depiliacijos rinkinys

12,97 €

 • 350 g

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (1)

NAJEL rytietiška depiliacijos priemonė su organiniu cukranendrių cukrumi garantuoja 100% natūralią kūno depiliaciją, kuri jūsų odą pavers švelnia ir lygia iki 4 savaičių.

 

Ideali priemonė kiekvienai kūno daliai (kojoms, pažastims, bikinio linijai, veidui ir liemeniui)

 

Naudojimas:

 1.      Pageidaujamoje vietoje pagal plaukų augimo kryptį plonai (sulig popieriaus plonumu) užtepkite cukraus vašką (prieš tai  pašildykite 5 minutes iki skysto medaus konsistencijos, tik neperkaitinkite!);
 2.      nedelsiant ant viršaus uždėkite specialią juostelę, prispauskite juostelę perbraukiant ją tris kartus;
 3.      laikydami įtempę odą juostelės apačioje, su kita ranka staigiu judesiu priešinga plaukų augimo kryptimi nuplėškite juostelę, laikydami ją kiek įmanoma arčiau odos.

Prastą nepageidaujamų plaukelių depiliaciją gali lemti šios priežastys:

 • per ilgai ar per trumpai šildyta cukraus masė;
 • odos plotas padengtas per storu, per tirštu cukraus sluoksniu (pagrindinė priežastis);
 • ketinami šalinti plaukeliai per trumpi (pagrindinė priežastis!);
 • depiliacijai paruošta oda drėgna, prakaituota ar ant jos likę kremo, aliejaus likučių (pagrindinė priežastis);
 • nepakankamai prie odos prispausta depiliacijos juostelė;
 • per lėtai nuplėšta depiliacijos juostelė;
 • juostelė plėšta ne priešinga plaukų augimo kryptimi.

! Prieš atliekant depiliaciją patartina atlikti odos šveitimą (pilingą) tam, kad pašalinti negyvas odos ląsteles, palengvinti nepageidaujamų plaukelių išrovimą bei išvengti ataugančių plaukelių įaugimo į odą.

Tam puikiai tinka lufa. Geriausiam rezultatui pasiekti kartu naudokite pienelį, mažinantį plaukų įaugimą ir lėtinantį jų ataugimą (abu šiuos produktus rasite prekių kategorijoje "Depiliacijos priemonių papildymas).

Kitas svarbus patarimas - antrąjį odos "šveitimą" (pakankamai stiprų ir šiurkštų) atlikite tuomet, kai po atliktos depiliacijos praėjus kiek laiko išrauti plaukeliai pradeda atauginėti. Tai apsaugo nuo plaukelių įaugimo į odą.

Sudėtis Sacharozė *, AQUA (vanduo), citrinos rūgštis. * Iš ekologiškų ūkių. 100% visų ingredientų yra natūralios kilmės. 83% visų ingredientų yra iš ekologiškų ūkių. Natūrali ir organiška kosmetika, sertifikuota „Ecocert Greenlife“ pagal „Ecocert“ standartą, prieinama adresu http://cosmetiques.ecocert.com Pagaminta Prancūzijoje
R

2022-06-06

Rūta

Labai prastas vaškas, nepalyginsi su Moom firmos, kurį seniau parduodavo Naturatoje. Buvusi savininkė pabai kruopščiai atrinkdavo prekes, neparduodavo prekės prieš tai pati neišbandžiusi, o dabar panašėja viskas į komerciją :( Nesu pradžiamokslė depiliacijoje namų sąlygomis, daviau šiam vaškui kelis šansus, bet deja deja.. Gaila.

  Rašykite komentarą: